http://www.nasza-dieta.pl/

Żółto-biało-niebiescy wracają na boisko. Dziś spotkanie w Stalowej Woli

Czerwiec 3, 2020 11:16 30

Już dziś o 17 w Stalowej Woli piłkarze Olimpii rozegrają pierwsze spotkanie w II lidze po przerwie związanej z koronawirusem. Spotkanie to budzi duże emocje. Kibice obu drużyn zastanawiają się jak będzie wyglądała gra zawodników po nie planowanej przerwie, kiedy treningi przez większość czasu nie odbywały się w normalny sposób, a przede wszystkim brakowało meczy. Kto będzie w takim razie faworytem najgodziwszego spotkania?

Patrząc po tabeli to faworytem wydaje się nasz zespół. Żółto-biało-niebiescy zajmują w tej chwili 5 miejsce w tabeli z 36 punkami. Gospodarze dzisiejszego spotkania znajdują się mniej komfortowej sytuacji na i przed dzisiejszym spotkaniem są w strefie spadkowej na 16 miejscu z 24 oczkami. Inaczej sprawa wygląda jak spojrzymy na ostatnie pojedynki. W dwóch spotkaniach rozegranych w 2019 roku lepsi okazali się dzisiejsi rywale a obie potyczki zakończyły się wynikiem 1:0 dla Stali.

Statystyki, miejsce w tabeli czy inne rozważania to jedno, a wszystko to jak zawsze zrewiduje boisko. My podobnie jak elbląscy kibice mamy nadzieje, że nasz zespół w pierwszym spotkaniu po przerwie odniesie przekonujące zwycięstwo i wróci do Elbląga z 3 cennymi punktami. Czy tak się stanie przekonamy się już dzisiaj. Początek spotkania w Stalowej Woli o godzinie 17:00. Niestety w związku z ograniczeniami spowodowanymi koronawirusem spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisja odbędzie się na witrynie TVCOM.pl. Koszt 14 PLN.

Stal Stalowa Wola -:- Olimpia Elbląg