http://www.abimex.pl/

Zobacz najlepsze fragmenty debaty Gazety Bogaty Region (WIDEO) – SONDA: Kto wypadł najlepiej?

Październik 9, 2019 16:03 31

Trwa festiwal debat pomiędzy kandydatami do Sejmu. Również nasza Gazeta Bogaty Region oraz portale bogatyelblag.pl i bogatebraniewo.pl zorganizowały debatę wyborczą dla kandydatów z naszego okręgu.

Debata jaka miała miejsce w Hotelu Arbiter przyniosła mnóstwo emocji. W debacie udział wzięli Poseł Piotr Cieśliński (Koalicja Obywatelska), Zbigniew Ziejewski (PSL- Koalicja Obywatelska), Marcin Kazimierczuk (Prawo i Sprawiedliwość), Andrzej Zielonka (Lewica) oraz Andrzej Wyrębek (Konfederacja).

Obserwujący scenę polityczną chwalili za debatę Zbigniewa Ziejewskiego i Andrzeja Zielonkę za spore opanowanie i dość wyważone opinie. Ciekawe polemiki prowadzili ze sobą oczywiście kandydaci PO i PiS, szczególnie w części gospodarczej(dyskusja o obniżce podatków za rządów PiS i PO) i pytań wzajemnych gdzie Poseł Piotr Cieśliński sprytnie zadał pytanie o stan służby zdrowia i coraz mniejszą ilość karetek specjalistycznych w naszym regionie za rządów PiS.

Rozgrzewały wypowiedzi również kandydata Konfederacji Andrzeja Wyrębka, który słynie z barwnych porównań i nie omieszkał ich użyć, szczególnie w stronę kandydata PiS i działań partii.

Nie ma jednak lepszej oceny niż Wasze głosy. Dlatego już dziś uruchamiamy sondę, która ma ocenić kto wypadł najlepiej podczas debaty. Jakie jest Wasze zdanie?

Głosowanie potrwa do piątku do godziny 12:00. Wyniki ogłosimy w piątek, tuż przed sobotnią ciszą wyborczą. Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział w debacie i życzymy wszystkim wejścia do nowego Parlamentu. Powodzenia.

Przepraszamy, nie ma aktualnie dostępnych ankiet.

NAJLEPSZE MOMENTY DEBATY

CAŁA DEBATA: