http://luka-finance.pl/

Złóż wniosek o Nagrodę Prezydenta za 2018 rok

Listopad 27, 2018 09:18 40

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski zaprasza do składania wniosków na kandydatów do Nagrody Prezydenta Elbląga za 2018 r.

Nagrodę Prezydenta Elbląga mogą otrzymać osoby lub instytucje, które w mijającym roku swoją działalnością bądź poprzez swoje dokonania w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju naszego miasta.

Nagroda Prezydenta przyznawana jest w następujących kategoriach: kultura i sztuka, działalność gospodarcza, działalność oświatowa i pedagogiczna, ochrona środowiska, służba zdrowia, opieka społeczna oraz sport i turystyka.

Wnioski do Nagrody Prezydenta mogą zgłaszać organizacje społeczne, organizacje polityczne, instytucje i zakłady pracy, radni Rady Miejskiej oraz departamenty Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Wypełnione dokumenty w wersji papierowej oraz elektronicznej należy składać w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1 w Elblągu w terminie do 30 listopada 2018 r.

Regulamin oraz wzór wniosku do Nagrody Prezydenta Elbląga dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu: http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/20506.

Więcej informacji można również uzyskać telefonicznie pod nr tel. 55 239 34 65 lub drogą mailową pod adresem: dpik@umelblag.pl.