http://www.abimex.pl/

Zjedz śniadanie w Studni Smaków-otrzymasz wejście na pole golfowe Sand Valley gratis

Sierpień 2, 2014 09:00 34

Jeśli myślałeś, że Studnia Smaków już niczym więcej cię nie zaskoczy, to byłeś w błędzie. A jeśli do tej pory szukałeś miejsca innego niż wszystkie pozostałe – właśnie Ci się to udało! Studnia Smaków oprócz stałego menu proponuje także ofertę śniadaniową: śniadania indywidualne i biznesowe to nowość, której próżno szukać w innych miejscach w Elblągu. Ponadto dla korzystających z oferty śniadaniowej otrzymasz wejście na pole golfowe Sand Valley GRATIS!

Śniadania serwowane są już od godziny 9 rano. Teraz nie musisz już kupować naprędce pizzy czy kebaba w pierwszym lepszym barze w drodze do pracy. Nie musisz też jeździć po całym mieście w niesprzyjających warunkach drogowych, by zjeść coś prawdziwie śniadaniowego. Od niedawna dla osób korzystających z oferty śniadaniowej lokal przygotował prawdziwą niespodziankę – wejście na pole golfowe Sand Valley – GRATIS!

Pamiętasz jak mama mówiła, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia? Mama miała rację. Teraz możesz rozkoszować się pysznym i zdrowym śniadaniem w Studni Smaków, której dogodna lokalizacja w centrum miasta zapewni ci komfortowy dostęp.

Serdecznie Zapraszamy do Studni Smaków na pierwszy posiłek dnia oraz do skorzystania z oferty pola golfowego Sand Valley

Studnia Smaków

Ul. Studzienna 31A

studniasmakow.pl

606 223 864