https://multikino.pl/wydarzenia/sport/liga-mistrzow-uefa-na-wielkim-ekranie

Zgarnij wejściówki do Multikina na Ligę Mistrzów – Typer BogatyElblag.pl

Marzec 9, 2013 08:00 07

Już w następnym tygodniu rozstrzygną się losy najsłynniejszej drużyny w Europie FC Barcelona. Po zaskakującej porażce w meczu wyjazdowym na San Siro 0:2 z AC Milan, drużyna z Katalonii musi zagrać mecz sezonu by nie odpaść już w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Ci, którzy będą chcieli wziąć udział w tym wydarzeniu i obejrzeć mecz na ekranach Multikina rusza weekendowy Typer BogatyElblag.pl. Ponadto do wygrania będzie również podwójne zaproszenie na mecz Bayern – Arsenal.

Typer BogatyElblag.pl – wytypuj wyniki meczy weekendowych i zgarnij wejściówki

Do zgarnięcia mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na mecz FC Barcelona – AC Milan oraz Bayern Monachium – Arsenal Londyn. Mecze będzie można obejrzeć na ekranach Multikina. Przygotuj się na wielkie emocje, których na pewno nie zabraknie.

Poniżej lista meczów do typowania, pierwsze mecze już w sobotę.

Mecze do typowania 1 kolejki 1/8 Ligi Mistrzów:

Sobota 9 Marca 2013 rok

Barcelona – Deportivo La Coruna 20:45

Schalke – Borussia Dortmund 15:30

Stal Stalowa Wola – Concordia Elbląg 14:00(podwójna premia punktowa – w tym meczu poprawność typów mnożymy razy dwa, czyli trafienie prawidłowego wyniku – 6 pkt, wskazanie zwycięzcy – 4pkt, udział – 2 punkty)

Polonia Warszawa – Wisła Kraków 18:00

Niedziela 10 Marca 2013

Górnik Zabrze – Lech Poznań 17:00

Liverpool – Tottenham 16:00(podwójna premia punktowa – w tym meczu poprawność typów mnożymy razy dwa, czyli trafienie prawidłowego wyniku – 6 pkt, wskazanie zwycięzcy – 4pkt, udział – 2 punkty)

Zasady są proste. Na wybrane spotkania przesyłacie nam dokładne wyniki spotkań. E-mail można wysłać pod adres typer@bogatyelblag.pl. Pamiętajcie o pozostawieniu swoich danych kontaktowych.

Istnieje również możliwość oddania typów za pomocą facebooka, czyli podając swoje typy w komentarzu pod artykułem lub pod wpisem na naszym poście facebookowym. W przypadku remisu promowana jest osoba, która udzieliła odpowiedzi poprzez komentarz facebookowy niż wysyłając e-maila.

Regulamin punktacji :

3 pkt za prawidłowe wytypowanie wyniku np. 3: 1 dla Realu Madryt
2 pkt za wytypowanie poprawnie wygranej którejś z drużyn lub remisu
1 pkt za udział w typowaniu

Wygrywa zdobywca największej ilości punktów. Powodzenia

O transmisjach w Multikinie

Multikino wspólnie z platformą n oraz kanałem nSportHD od marca 2013 będzie prezentowało wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA na wielkich kinowych ekranach!

Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie, przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Te najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie będzie można obejrzeć w jakości HD (High Definition) zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku.

Multikino dzięki kanałowi nSportHD udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom UEFA Champions League.

Harmonogram transmisji meczów Ligi Mistrzów w Multikinie:

1/8 finału rewanże:

12.03.2013 – FC Barcelona – AC Milan

13.03.2013 – FC Bayern Munchen – Arsenal FC

Ćwierćfinały – pierwsze mecze – 2 i 3 kwietnia – wybrane mecze

Ćwierćfinały – rewanże – 9 i 10 kwietnia – wybrane mecze

Półfinały –  pierwsze mecze – 23 i 24 kwietnia

Półfinały – rewanże – 30 kwietnia i 1 maja

Finał – 25 maja (sobota)

Bilety:

Na wszystkie mecze (z wyjątkiem finału) bilety normalne w cenie 19 zł, ulgowe w cenie 14zł. Bilety na mecze 5 i 6 marca już w sprzedaży w kasach biletowych oraz na stronie www.multikino.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź powiadamiany o planowanych transmisjach meczów w Multikinie oraz zniżkowych biletach na mecze.

Organizator: Multikino S.A. oraz Platforma n