http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Zbliża się przedostatni weekend wakacji

Sierpień 17, 2018 10:28 40

18 sierpnia zapraszamy na kolejny spacer z przewodnikiem. Karol Wyszyński poprowadzi wyprawę po tajemnicach ulicy Bema. Start spod pętli tramwajowej na Saperów o godz. 10:00.

Sobotę warto spędzić w Parku Modrzewie. Tam odbędzie się ostatnie już spotkanie ze Szkicologią. Temat: Człowiek i przyroda, czyli plener w parku. Prowadzenie: Ada Kotyńska. Plener zacznie się wyjątkowo o godz. 15:00.

A może odpoczynek na świeżym powietrzu? W tę sobotę w godzinach od 16:00-20:00 sjesta w Parku Modrzewie. Przygotowano liczne atrakcje dla starszych i młodszych. Sjesta jest organizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Na elbląską starówkę zapraszamy w niedzielę. Czeka tu na najmłodszych i tych trochę starszych Przystanek Starówka z animatorami ze spółdzielni socjalnej Idea. W Ratuszu Staromiejskim zapraszamy na interaktywne spotkanie z Rozbójnikami. Przygotowali oni wyjątkowe spotkanie z Zielonym Klaunem, który ze swoją bezdenną walizką spotyka na swojej drodze prześmieszną starowinkę. Co było dalej? Przekonamy się już w niedzielę o 16:00.

W sobotę i niedzielę na tory wyjdzie także nasz zabytkowy tramwaj Konstal N5. W sobotę będzie kursował po starej trasie tj. Saperów-plac Słowiański-Marymoncka. W niedziele ze względu na remont torowiska na 1 Maja tramwaj pojedzie objazdem nowym torowiskiem po ulicy 12 lutego (przystanki na Grota-Roweckiego i na 12 lutego)

Kino w parku w tę sobotę zaprasza do Bażantarni pod Muszlę Koncertową.