Zatorze pięknieje. Oddano do użytku nowy plac rekreacyjno-sportowy

Sierpień 12, 2017 14:40 26

Wczoraj oficjalnie mieszkańcom Zatorza oddano do użytku plac rekreacyjno-sportowy znajdujący się pomiędzy blokami przy ul. Malborskiej. Inwestycja ta jest bardzo dobrym przykładem, jak dobrze można wykorzystać pieniądze z budżetu Obywatelskiego. W jej ramach zmodernizowano stary plac zabaw oraz dodano mini siłownię na świeżym powietrzu, oraz mini boisko do koszykówki. Całość inwestycji wyniosła 98 tysięcy złotych a jej wykonawcą było Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe ELZAMBUD Sp. z o.o.

Radości z wykonania tej inwestycji nie kryła jej inicjatorka tej inwestycji, Magdalena Kanownik, która praktycznie od zawsze związana jest z Zatorzem oraz radny Paweł Kowszyński, który od początku mocno wspierał tą inicjatywę.

Teraz, nowy kompleks już oficjalnie będzie służył mieszkańcom i patrząc po zainteresowaniu, jakim się cieszy, na pewno nie będzie ostatnią inwestycją, jaka zostanie zgłoszona, i z dużym prawdopodobieństwem wykonana w tej okolicy. Nowe głosowaniu na projekty z Budżetu Obywatelskiego już wkrótce.