https://multikino.pl/wydarzenia/sport/liga-mistrzow-uefa-na-wielkim-ekranie

Zaproszenie do współpracy przy evencie dla kobiet „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”.

Sierpień 1, 2017 21:17 12

Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne, producentów i sprzedawców oraz tych, którzy swoją ofertę kierują do kobiet, do organizacji stoisk podczas eventu „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”.

Impreza odbędzie się w dniach 16-17 września 2017 roku w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Do prezentacji asortymentu oraz usług, zachęcamy szczególnie producentów kosmetyków, sklepy z asortymentem beauty, salony kosmetyczne, fryzjerskie i masażu, dystrybutorów produktów kosmetycznych a także projektantów ubrań, biżuterii itp.

„Silna i niezależna. Kobieta na swoim” to szereg wydarzeń społeczno-kulturalnych oscylujących wokół tematów interesujących współczesną kobietę. W programie znalazły się: wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne i spotkania ze specjalistami z zakresu zdrowia, mody i urody, ale także ekspertami na przykład z dziedziny samodoskonalenia, emocjonalności, duchowości czy biznesu.

Gośćmi specjalnymi mają być także popularne osoby znane z dużego i małego ekranu, które opowiadać będą o swoich doświadczeniach. I choć głównym tematem rozmów będzie szeroko pojęte funkcjonowanie kobiety w świecie, wydarzenie będzie także okazją do poznania męskiego punktu widzenia. O tym jak ten świat widzą mężczyźni rozmawiać będzie z zaproszonymi gośćmi Grzegorz Kordek. Z pewnością więc w te dwa wrześniowe dni będzie można u nas spotkać wiele znanych i ciekawych osób, a przede wszystkim poszerzyć swoją wiedzę, poznać opinie innych, a być może nawet zmienić światopogląd.

Event zakończy koncert Anny Marii Jopek z zespołem KROKE.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne na stronie www.swiatowid.elblag.pl

Informacji udziela Aleksandra Bednarczuk, tel. 55 611 20 59, e-mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl