http://www.abimex.pl/

XI sezon Grand Prix w Biegach na Orientację

Listopad 6, 2019 14:52 39

Drugie w sezonie zawody w biegach na orientację organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przyPułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północ – Wschód w Elblągu odbędą się w sobotę, 9 października, w Parku Miejskim „Bażantarnia” przy Leśniczówce Dębica.

Druga w tym sezonie runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację, rozegrana zostanie w najbliższą sobotę (9 października 2019 r.) w Parku Miejskim „Bażantarnia”.

– Na zawody zapraszamy dziewczęta i chłopców ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, osoby dorosłe i rodziny – informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

baner 750

Zgłoszenia do kolejnej rundy odbywa

się będą drogą mailową pod adresem: bieginaorientacje@mosir.elblag.eu do 7 października (czwartek) do godz. 12.00. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły oraz. W mailu prosimy również zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych (dostępna na stronie MOSiR). W wyjątkowych przypadkach zapisy będą przyjmowane 15 minut przed startem imprezy w biurze zawodów w godzinach 9.30–9.45. Wskazane jest posiadanie przez każdego z zawodników zegarka i kompasu (busoli). Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu Sport-Ident. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Biuro zawodów mieścić się będzie w Wiacie Bolek i Franek przy Leśniczówce Dębica (dojście od ul. Łęczyckiej lub od wyciągów narciarskich 400 metrów za szczytem Góry Chrobrego) w godzinach 9.30–9.45. Start zaplanowano na godz. 10.00.

Więcej informacji o zawodach, wyniki, terminarze, punktację generalną oraz galerie zdjęć, można znaleźć na stronie internetowej MOSiR Elbląg w zakładce Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.

Tekst i fot. MOSiR