www.doktorsiwik-olsztyn.pl

X sezon Grand Prix w Biegach na Orientację

Luty 6, 2019 23:36 21

V w sezonie zawody, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie 16 Pułku Wsparcia Dowodzenia odbędą się 9 lutego 2019 r. w Parku Modrzewia.

Kolejna, piąta runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację, rozegrana zostanie w sobotę 9 lutego 2019 r. w Parku Modrzewia.

Na zawody zapraszamy dziewczęta i chłopców ze szkół podstawowych , szkół ponadpodstawowych , osoby dorosłe i rodziny – informuje Janusz Pająk z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

baner 750

Zgłoszenia do kolejnej rundy, które należy dokonać do dnia 7 lutego, odbywa

się będą drogą mailową pod adresem: kazek14521@onet.pl oraz bolesaw.czechowski@interia.pl .

W zgłoszeniu należy podać : imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły.

W wyjątkowych przypadkach zapisy będą przyjmowane 15 minut przed startem imprezy w biurze zawodów w godzinach 9:30-9:45. Wskazane jest posiadanie przez każdego z zawodników zegarka i kompasu (busoli).

Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu Sport-Ident. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Biuro zawodów mieścić się będzie w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 przy ul. Mazurskiej 6 w godzinach 9:30-9:45. Start zaplanowano na godz. 10:00.

Więcej informacji o zawodach, wyniki, terminarze, punktacje generalną oraz galerie zdjęć, można znaleźć na stronie internetowej MOSiR Elbląg w zakładce Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.

Spośród uczestników biegu, wylosowane zostaną vouchery na kanapki ufundowane przez właścicieli restauracji SUBWAY w Centrum Handlowym Ogrody przy ul. Płk. Dąbka 152.
Tekst i fot. MOSiR