http://www.nasza-dieta.pl/

X sezon Grand Prix w Biegach na Orientację

Styczeń 10, 2019 15:15 37

IV w sezonie zawody, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie 16. Pułku Wsparcia Dowodzenia odbędą się 13 stycznia 2019 r. na Starym Mieście.

- Tym razem pasjonatów biegania z mapą i kompasem w zimowej scenerii zapraszamy na ulice Starego Miasta Elbląga dnia 12 stycznia 2019 r. o godz. 10.00.

W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy chętni, bez względu na wiek i płeć – informuje Janusz Pająk z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

Zgłoszenia do zawodów zawierające: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły, należy przesłać do 10 stycznia 2019 r. na adres: kazek14521@onet.pl lub bolesaw.czechowski@interia.pl

W wyjątkowych przypadkach zapisy będą przyjmowane 15 minut przed startem imprezy w biurze zawodów w godzinach 9:30-9:45. Wskazane jest posiadanie przez każdego z zawodników zegarka i kompasu (busoli). Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu Sport-Ident. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Biuro zawodów mieścić się będzie w Zespole Szkół Techniczno Informatycznych przy ul. Rycerskiej 2 ( łącznik pomiędzy szkołą a halą sportową od strony boiska) Start zaplanowano na godz. 10:00. Więcej informacji o zawodach, wyniki, terminarze, punktacje generalną oraz galerie zdjęć, można znaleźć na stronie internetowej MOSiR w zakładce Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.

Tekst i fot. MOSiR