http://klinikapotocki.com

Wysoka porażka Olimpii

Czerwiec 29, 2020 09:40 06

W sobotę przy Agrykola podejmowała w kolejnym spotkaniu II ligi drużynę Błękitnych Stargard. Przed spotkaniem ciężko było wskazać faworyta. Patrząc po tabeli można było spodziewać się wyrównanego spotkania. Z drugiej strony braki kadrowe oraz chęć stawiania w końcówce sezonu na młodych sprawiała powodowała wiele niewiadomych.

Spotkanie nie układało się po myśli naszych zawodników. Rywale od początku osiągnęli przewagę i co gorsza szybko ją udokumentowali. W 12 minucie zespół ze Stargardu na prowadzenie wyprowadził Michał Cywiński. Chwilę później było już 0:2. Kolejną bramkę dla gości zdobył Patryk Paczuk. Od tego momentu było wiadomo, że o punkty będzie trudno. Dalsza część spotkania nie zachwycała. Nasz zespół nie był w stanie odwrócić losów spotkania. Do bramki trafili za to goście. W 67 minucie 3 bramkę dla gości zdobył Paczuk ustalając tym samym wynik spotkania.

Po tym spotkaniu Olimpia nie zmieniła miejsca w tabeli. Wciąż zajmuje 5 miejsce z 44 punktami. Szansę na kolejne punkty nasz zespół będzie miał już w środę, kiedy to przy Agrykola podejmie zajmującą 9 miejsce Pogoń Siedlce.

Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard 0:3 (0:2)

0:1 – Cywiński (13′), 0:2 – Paczuk (15′), 0:3 – Paczuk (67′)