delfin

Wykład i warsztaty „Zdrowie zaczyna się na talerzu”

Lipiec 12, 2017 12:12 00

Podczas eventu „Silna i niezależna. Kobieta na swoim” dowiemy się m.in. o tym, jak dieta wpływa na nasze ciało i samopoczucie. O tym, że zdrowie zaczyna się na talerzu mówić będziemy 17 września od godziny 10.00.

Podczas wykładu „Zdrowie zaczyna się na talerzu” będzie można się dowiedzieć, co zrobić, aby zacząć żyć i jeść bardziej zdrowo.

- Powiemy, jak proste zmiany mogą pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie, cerę, witalność, pracę układu pokarmowego – zapowiada Aga Kopczyńska, edukatorka, trenerka zdrowego trybu życia i umiejętności miękkich, autorka poczytnego bloga AgaMaSmaka.pl. – Dzięki udziale w wykładzie i warsztatach panie mogą zrozumieć, że zdrowe życie nie musi być skomplikowane i kosztowne. Dostaną kilka wskazówek, jak zacząć i nie oszaleć w natłoku informacji, które docierają do nas w temacie żywienia.

Autorka poczytnego bloga AgaMaSmaka.pl zachęca do zdrowych i etycznych wyborów żywieniowych. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studiów w zakresie żywienia człowieka i dietetyki, a także psychologii i komunikacji biznesowej. Orędowniczka metody małych kroków i prostych rozwiązań w budowaniu zdrowych nawyków. Lubi obalać mity, nie wierzy w skrajności i diety-cud.

Spotkanie odbędzie się w Sali Kameralnej Kina Światowid. Cena biletu wynosi: 5 złotych, a warsztaty organizowane są przy współpracy z AgaMaSmaka.pl