luka vision

Wygraj spotkanie z Magdą Gessler oraz 50 porcji lodów!

Wrzesień 10, 2019 19:21 37

Niedawno w naszym mieście powstał nowy punkt z lodami naturalnymi „Ice Queen” Magdy Gessler. Rozpoczęcie przygody z lodami to dla słynnej restauratorki spełnienie marzeń i powrót do dzieciństwa. Zrób sobie zdjęcie z lodami „Ice Quuen” na starówce, udostępnij swoje foto i wygraj nagrodę!

Lody „Ice Queen” sygnowane przez Magdę Gessler to naturalne, zdrowe i zawsze świeże lody o tradycyjnym smaku, który kojarzy się restauratorce z domem, ukochaną babcią i dziecięcą beztroską. Stworzone na bazie babcinej receptury, która historią sięga aż roku 1947, sprawią że dorośli staną się dziećmi, a dzieci nigdy nie rosną.

baner 750

„Oddaję Wam cząstkę siebie – lody „Ice Queen”, abyście posmakowali i mam nadzieję, zakochali się w smaku, który już zawsze dla mnie będzie znaczył jedno – lata mojej młodości. Więc niech dorośli staną się dziećmi, a dzieci nigdy nie rosną! To moje marzenie. Niech się spełni!” – pisze Magda Gessler.

Już 14 września Magda Gessler przyjeżdza do Elbląga, z tej okazji został zorgaznizowany konkurs! Spotkanie z Królową i 50 porcji lodów!

Zasady konkursu:

1) zrób sobie zdjęcie z lodami Magdy Gessler,

2) wrzuć fotkę na tle miasta na swój facebook lub instargram z #ICEQUEENMAGDAGESSLER

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na fanpage @ICEQUEENMAGDAGESSLER na facebooku i na instargramie już 13 września!