luka vision

Wszystkie smartwatche na Watchzone – 150 zł z kuponem rabatowym

Grudzień 20, 2018 13:37 17

Smartwatche stają się coraz modniejszym elementem biżuterii damskiej lub męskiej. Charakteryzują się tym, że oprócz funkcji elektronicznego zegarka poszerzone są o funkcje smartfona. Teraz z Grouponem możemy uzyskać aż 150 zł zniżki na wybrany smartwatch i darmową wysyłkę.

Smartwatche to elektroniczne urządzenie mobilne z ekranem dotykowym, wielkości naręcznego zegarka spełniające wszystkie funkcje tradycyjnego zegarka elektronicznego oraz dodatkowo posiadające niektóre funkcje smartfonu, takie jak wyświetlanie komunikantów z telefonu, sterowania jego funkcjami (np. odbieranie rozmów, kontrolowanie odtwarzacza muzycznego) oraz funkcje dodatkowe, np. mierzenie tętna lub liczby wykonanych kroków. Są też wyposażane w różne typy komunikacji bezprzewodowej, jak Wi-Fi, Bluetooth, NFCoraz IrDA.

Na stronie Watchzone.pl znajdziemy designerskie smartwatche w atrakcyjnych cenach. W asortymencie sklepu znajdują się damskie i męskie modele, zarówno znanych marek, jak i tych młodszych, które dopiero zyskują na popularności.

Jeżeli na grouponie kupimy zniżkowy kod za 5 zł, uzyskamy 150 zł rabatu na wybrany smartwatch oraz darmową wysyłkę. Groupon jest ważny do 31.01.2019.

Link do grouponu: https://www.groupon.pl/deals/zrk-znizka-na-zegarki-smartwatch-watchzone-pl-7