http://maradbudownictwo.pl/

Worldjazzowy zespół „Treeoh!” zagra w Mjazzdze! Wygraj 2-osobową wejściówkę!

Październik 20, 2018 14:30 15

Zespół składa się z 4 osób, które połączyła wspólna pasja. Chociaż każdy z mężczyzn ma swój „fach” muzyczny, to razem świetnie się komponują i potrafią stworzyć niezwykłą, wpadającą w ucho nutę. W swoim dorobku mają już 2 płyty. Ostatnia „Get That Crispy” miała swoją premierę 22 września w Hadze. Zespół już 23 października zagra w Mjazzdze! Dla tych, co nie mają jeszcze biletu, a chcieliby udać się na ten koncert mamy niespodziankę, 2 osobową wejściówkę na to wydarzenie. 

Jak zdobyć bilety?

Zasady oczywiście są jak zawsze proste. Wystarczy wysłać maila na adres:  konkurs@bogatyelblag.pl w tytule wpisując „Treeoh!” w treści podając nam swoje dane kontaktowe takie jak imię i nazwisko, telefon kontaktowy.

Kto dostanie bilet?

Tu odpowiedź jest bardzo prosta. Kto pierwszy wyśle maila od momentu wstawienia, artykułu do tego trafią bilety.

O zespole

Liderem zespołu jest polak, mieszkający w Holandii, Wojtek Justyna. Wraz z 3 innymi członkami zespołu tworzą dynamiczny funk-jazz z wielokolorową i różnorodną rytmicznie muzyką świata. Na przełomie października i listopada 2018 r. Wojtek Justyna TreeOh! znów powraca do Polski z jeszcze większą porcją swojej autorskiej muzyki.

Jakich utworów możemy się spodziewać na koncercie?

Tym razem podczas trasy koncertowej muzycy zaprezentują utwory z drugiej płyty „Get That Crispy”, której światowa premiera odbyła się 22 września tego roku. Założony w Holandii zespół Wojtka Justyny, polskiego gitarzysty cenionego za brzmienie i wszechstronność stylistyczną, tworzą wraz z nim muzycy pochodzący z różnych części Europy. TreeOh! łączy dynamiczny funk-jazz z wielokolorową i urozmaiconą rytmicznie muzyką świata, sięgając jednocześnie po nowe faktury sonorystyczne.

Zespół do tej pory głównie gitarowy, poszerzył swoją paletę brzmieniową o wyraziste, silnie zmodyfikowane efektami linie melodyczne, ciepły tembr tradycyjnych instrumentów afrykańskich i energetycznie pulsujące dźwięki syntezatora basowego.

Zespół jest na najlepszej drodze do szczytu kariery muzycznej

Międzynarodowy band Wojtka Justyny jest na najlepszej drodze ku staniu się jednym z najważniejszych graczy europejskiej sceny jazzowej i okołojazzowej najbliższych lat. — Rafał Ratajczak, LongPlay, 2018 Wojtek Justyna TreeOh! jest dobrze znany europejskiej publiczności z występów w klubach i na renomowanych festiwalach (m.in. na Jazzahead! w Bremie i Letnim Festiwalu Jazzowym w Krakowie). Cieszy się opinią pełnej temperamentu grupy, której koncerty zachwycają porywającą muzyką wzbogaconą żywiołowymi improwizacjami i wartkim dialogiem muzycznym między instrumentalistami.

Trasa promująca najnowszą płytę „Get that Crispy”:

21/10 WARSZAWA Ośrodek Kultury Ochoty
22/10 TORUŃ Hard Rock Pub Pamela
23/10 ELBLĄG Mjazzga
24/10 ŁÓDŹ Lokal
25/10 OPOLE Dworek Artystyczny
26/10 MSZANA DOLNA Folwark Winiarnia
27/10 KRAKÓW Harris Piano Jazz Bar
28/10 JASŁO Jasielski Dom Kultury
30/10 POZNAŃ Blue Note
31/10 ZIELONA GÓRA Piekarnia Cichej Kobiety
01/11 WROCŁAW Nietota
02/11 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Muzeum
03/11 GORZÓW WIELKOPOLSKI Pod Filarami

Koncert w Elblągu odbędzie się 23 października (wtorek), o godzinie 20:15, w Mjazzdze.