http://www.abiprint.pl/

Wojciech Cejrowski w Olsztynie z programem „Maniana”! – wygraj podwójną wejściówkę

Sierpień 12, 2019 09:13 51

Czego Polacy mogą się uczyć od mieszkańców Ameryki Łacińskiej? Wielkiej maniany, czyli tego luzu, luziku, tej radości z chwili obecnej. Tego relaksu, że jak dzisiaj jest słabo, to jutro będzie lepiej, a jak jutro zapowiada się słabo, to przecież jutrem możemy się jeszcze nie martwić dzisiaj, bo jutro będzie jutro, a jutro będzie futro, a po futrze już pojutrze… MANIANA – oni to mają i to pozwala się zawsze uśmiechać. A my mamy stale zaciśnięte usta, twarze zaciągnięte niepokojem, czoło spięte kłopotami. My mamy zmarszczki zmartwień – oni mają kurze łapki.

Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni. Samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.
baner 2

Zapraszamy na ten pełen emocji i wrażeń występ „Maniana!” Wojciecha Cejrowskiego, dziennikarza i podróżnika:

Gdzie i kiedy?

28 sierpnia 2019 r. (środa)

godz. 19:00

Auditorium Maximum Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP (Al. Wojska Polskiego 13), Olsztyn

Bilety na wydarzenie w cenach: 65 zł i 75 zł można nabyć w Miejskiej Informacji Turystycznej – INFO Olsztyn, pl. Jana Pawła II 1 (w przyziemiu Ratusza, wejście od ul. 1 Maja, czynna pon. – pt. w godzinach 10:00 – 18:00, sob. – niedz. w godzinach 10:00 – 16:00) oraz w Internecie na portalach: biletos.com i kupbilecik.pl.

Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: biuro@monolitart.com.pl, tel. 500 263 286, 660 860 777. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.

Wojciech Cejrowski to podróżnik, badacz ginących plemion Amazonii, osobowość telewizyjna, popularny dziennikarz radiowy, artysta kabaretowy, pisarz i publicysta, należy do Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie (Royal Geographical Society). Od 1995 roku nieprzerwanie daje występy kabaretowe w amerykańskim stylu stand-up comedy – jeden człowiek z mikrofonem. Występował na terenie całej Polski, Kanady, USA oraz Australii, a także w ośrodkach polonijnych we Francji i Szwajcarii. Wojciech Cejrowski odwiedził czterdzieści krajów na sześciu kontynentach, autor siedmiu książek, laureat wielu nagród i wyróżnień. Zorganizował i poprowadził dwadzieścia cztery ekspedycje. Dociera tam, gdzie nie docierają inni.

KONKURS – Wygraj podwójne zaproszenie na występ Wojciecha Cejrowskiego

Jeśli poczułeś w sobie ducha południowoamerykańskiego, czujesz, że polski marazm Ciebie absolutnie nie dotyczy i masz olbrzymią ochotę dołączyć do tego pokroju osób to konkurs Gazety Bogaty Region oraz portali bogatyelblag.pl, bogatebraniewo.pl, bogatystarogard.pl jest właśnie dla Ciebie.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs gdzie do wygrania są aż 2 podwójne zaproszenia na występ Wojciecha Cejrowskiego MANIANA, który odbędzie się 28 sierpnia w Olsztynie.

Co zrobić by wygrać?

1) Polub nasz profil Facebookowy Bogaty Region (https://www.facebook.com/BogatyRegion)

2) 12 sierpnia wyślij e-mail na adres redakcja@bogatyregion.pl w tytule maila wpisując „Uwielbiam Manianai Wojciecha Cejrowskiego” a w treści maila wpisując swoje imię i nazwisko

3) Podwójną wejściówkę otrzymają dwie osoby, które wyślą najszybciej e-mail 12 sierpnia na naszą skrzynkę mailową. Pierwszeństwo wygranej będą miały te osoby, które polubiły nasz fanpage przed 12 sierpnia.

4) Z wygranymi skontaktujemy sie drogą mailową i wyślemy bilety w wersji elektronicznej na wskazany przez wygranego adres mailowy.

Zapraszamy do zabawy i konkursu – Redakcja Bogaty Region

Zdjęcia: www.cejrowski.com

logo-czarne