http://www.abimex.pl/

Weź udział w konkursie wokalnym „Domowe śpiewanie”

Maj 14, 2020 14:46 51

W czasie kwarantanny spowodowanej epidemią koronawirusa zapewne każdy tęskni już za kulturą i twórczą zabawą. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom dzielenia się emocjami i wyrażania siebie, proponujemy Wam udział w domowym talent show.Nagraj w domu swoją ulubioną piosenkę i wyślij ją do nas! Czekamy do 30 czerwca.

Śpiewać każdy może, szczególnie w domowym zaciszu. Pokaż nam, co Ci w duszy gra! Nagraj swoje wykonanie ulubionej piosenki w wersji audio lub wideo i podziel się nim z nami!

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do różnych grup wiekowych: najmłodsi muszą mieć ukończone 6 lat, a górnej granicy wiekowej nie przewidujemy. Na Wasze nagrania czekamy do 30 czerwca 2020 roku. Najlepsze z nich nagrodzimy voucherami, bonami upominkowymi, książkami oraz grami planszowymi. Wyniki konkursu poznacie najpóźniej 10 lipca – opublikujemy je na naszej stronie internetowej: www.swiatowid.elblag.pl

baner 004

Organizatorem konkursu jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Szczegółowych informacji szukajcie w regulaminie opublikowanym, wraz z formularzem zgłoszeniowym, na naszej stronie, a także pod numerem telefonu: 55 611 20 89 lub poprzez maila: paulina.ponichtera@swiatowid.elblag.pl.