http://www.abimex.pl/

Ważne spotkanie meblarzy. Trudne zadanie przed Startem

Luty 15, 2020 11:36 42

Przed nami kolejny sportowy weekend. Na ligowych parkietach zaprezentują się nasze drużyny szczypiorniaka. Bardzo ciężkie zadanie czekać będzie Start, który podejmie w Elblągu Mistrzynie Polski. Bardzo ważne spotkanie rozegrają również szczypiorniści.

Meblarze powalczą o cenne punkty

Ciekawie zapowiada się dzisiejsze spotkanie naszych szczypiornistów, którzy udadzą się do Koszalina na spotkanie z miejscową Gwardią. Drużyny sąsiadują w tej chwili w tabeli. Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują 8 miejsce z 15 punktami. Nasz zespół jest o miejsce niżej i w dotychczasowych spotkaniach zdobył 11 punktów. Nasz zespół na pewno będzie chciał powalczyć o cenny komplet punktów. Początek spotkania już dzisiaj o godzinie 17 w Koszalinie.

Gwardia Koszalin – : – KS Meble Wójcik Elbląg

Ciężkie zadanie przed Startem

Trudne zadanie czeka nasze szczypiornistki, które podejmą dzisiaj o godzinie 17:30 przy Grunwaldzkiej MKS Perła Lublin. Rywalki w tej chwili prowadzą w tabeli z 41 punktami. Nasz zespół w dotychczasowych spotkaniach zdobył tylko 22 punkty i na pewno nie będzie faworytem dzisiejszego spotkania. Trochę nadziei dodaje fakt, że w ostatnich dwóch ligowych spotkaniach to nasz zespół schodził z boiska jako zwycięzca, jednak były to spotkania z drużynami z dołu tabeli. Jak będzie tym razem? Czy nasz zespół stać na niespodziankę? O tym przekonamy się już dzisiaj o godzinie 17:30. Ci którzy nie mogą obejrzeć spotkania na hali będą mieli okazję obejrzeć go w telewizji. Transmisję ze spotkania przeprowadzi TVP Sport.

EKS Start Elbląg – : – MKS Perła Lublin

Sparingi piłkarzy

Poza spotkaniami ligowymi mecze sparingowe rozegrają piłkarze. Concordia podejmie dziś o godzinie 14:00 przy Skrzydlatej KP Starogard Gdański. Testowe spotkanie rozegrają również piłkarze drugiego zespołu Olimpii. Żółto-biało-niebiescy również na boisku przy Skrzydlatej podejmą dzisiaj o godzinie 16:00 Polonię Pasłęk.