http://www.nasza-dieta.pl/

Wakacje czas zacząć! Ruszają rejsy do Krynicy Morskiej, szereg ciekawych ofert.

Lipiec 2, 2020 16:06 53

Po bardzo ciężkim sezonie wiosennym spowodowanym ograniczeniami związanymi z koronawirusem wielu z nas z radością czeka na letni wypoczynek. W tym roku trudno o wycieczkę zagraniczną, warto więc skorzystać z licznych atrakcji jakich nie brakuje w naszym regionie. Jedną z nich z całą pewnością jest rejs wodny do Krynicy Morskiej!

Tramwajem Wodnym po Zalewie Wiślanym – piękne widoki w drodze nad morze

Dojazd samochodem do Krynicy Morskiej w tym roku z całą pewnością nie będzie należał do łatwych zadań. Jeśli nie chcesz więc stać w korkach w tygodniu lub weekendowe dni to warto zdecydować się na wyprawę tramwajem wodnym i rejs z Tolkmicka do Krynicy Morskiej.

Organizatorzy rejsów zapewniają wszelkie zasady bezpieczeństwa podczas rejsu zarówno pasażerom jak i załodze. Wymagane są maseczki, gwarantowany jest też płyn do dezynfekcji dla uczestników. Dodatkowo w przerwie między rejsami statek jest dezynfekowany a pasażerowie przed wejściem na pokład mają mierzoną temperaturę. W tak bezpiecznych warunkach możemy rozkoszować się przyrodą Zalewu Wiślanego i odliczać minuty do przybycia do Krynicy Morskiej.

Statek Generała Kutrzeby od lat prowadzi obsługę pasażerów. Istnieje możliwość zakupu biletów na rejs przez internet, zaś do Krynicy Morskiej dostaniemy się w przeciągu ok. 35 minut.

W tym roku uruchomione zostały specjalne pakiety „GreenVelo” jedno- i dwustronne dla rowerzystów (odpowiednio 40 PLN/60 PLN). Ponadto znajduje się specjalna oferta dla rowerzystów, ważna na rejsy z Tolkmicka o 18:30 od poniedziałku do czwartku oraz o 08:30 z Krynicy Morskiej od wtorku do piątku, którymi można się przeprawić w daną stronę za jedyne 25 PLN (czyli rowery gratis), aczkolwiek pod warunkiem uprzedniej rezerwacji telefonicznej, gdyż statek może zabrać na te rejsy maksymalnie do 30 rowerów.

Z Tolkmicka codzienne rejsy poranne odbywają się w godzinach o 9:30 i 11:00, zaś po południu o 15:30 i 17:00 oraz dodatkowo o 18:30 (z tym. że tylko od poniedziałku do czwartku).

Z Krynicy Morskiej codzienne stałe rejsy poranne są o 10:15 i 11:45, zaś po południu o 16:15 i 17:45, oraz dodatkowo rejs poranny o 8:30 (z tym. że tylko od wtorku do piątku).

W planowaniu naszego letniego wypoczynku warto tą atrakcję już dziś wpisać na listę rzeczy obowiązkowych do spełnienia w lato 2020!

Udanego odpoczynku !!!

Więcej informacji znajdziecie na stronie www:  www.tramwajwodny.com.pl