http://www.abiprint.pl/

W telewizyjnym show „Love Island. Wyspa Miłości” wystąpią bracia bliźniacy z Elbląga

Wrzesień 18, 2019 13:37 34

„Love Island. Wyspa Miłości” to nowe telewizyjne show, które prowadzi Karolina Gilon. Jest to program dla singli, którzy lecą do Hiszpanii, by przeżyć przygodę życia i gorący romans w luksusowej willi. Na castingach wybierani są atrakcyjni single, którzy przygodę w programie zaczynają od doboru swojego partnera. Uczestnicy otrzymują zadania i przez cały czas są śledzeni przez kamery. Z reality show odpadają osoby wskazane przez widzów. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Jak daleko zajdą bracia Tyburcy? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach!

Po pełnym emocji piątkowym przeparowaniu w luksusowej willi w Hiszpanii pojawił się Piotr Tyburski. Ku zaskoczeniu widzów i uczestników programu, następnego dnia w domu zjawił się jego brat bliźniak, Paweł.

Piotr i Paweł Tyburscy mają 25 lat. Pochodzą z Elbląga, a od szóstego roku życia wychowywali się w domu dziecka. Piotr przyznaje, że spędzony tam czas wiele go nauczył.

Piotr za swoją najmocniejszą stronę uznaje przede wszystkim charakter. „Gdy wyznaczę sobie cel, dążę do niego po trupach”. Chwali się dużym poczuciem humoru, za swój największy atut uznaje wygląd. Ze względu na doświadczenie życiowe, charakter i atrakcyjność uważa się za wyjątkową osobę, choć jest ktoś, kto nieco mu tej wyjątkowości ujmuje – jego brat bliźniak!

baner 750

Największą radość sprawiają mu imprezy, sport, jedzenie, podróże, seks. Szuka szczupłej brunetki z ciemną karnacją, jego typem jest Irina Shayk. Zapytany o swoją największą miłość w życiu przyznaje, że jeszcze się taka nie trafiła, a dotychczasowe związki nie przyniosły mu spełnienia. „Nie byłem szczęśliwy. W głowie miałem imprezy i ciągłą zabawę”.
Wymarzona partnerka musi akceptować jego wady i mieć dużo cierpliwości, by poskromić wybuchowy charakter Piotrka. Musi być pozytywnie nastawiona do życia, mieć swoje pasje i marzenia. Jeśli chodzi o wygląd, powinna być szczupłą brunetką o ciemnej karnacji i pięknych oczach. Jednak tym, czego Piotrek oczekuje przede wszystkim, jest szczera i prawdziwa miłość.

Piotr obecnie jest brokerem finansowym, ale razem z bratem bliźniakiem mają sportową przeszłość. Jako juniorzy występowali w klubach piłkarskich: Olimpia Elbląg, GKP Targówek i MKS Polonia Warszawa. Paweł występował też w barwach Polonii Warszawa, Bytovii Bytów, Sparty Jazgarzew i KS Konstancin. W 2018 roku Piotr i Paweł Tyburscy wzięli udział w walce bliźniaków podczas gali Fame MMA 2. Tyburscy wygrali przed czasem z Piotrem i Pawłem Kluk.

Paweł podobnie jak jego brat, jest również brokerem finansowym i prowadzi własną firmę. Mimo, że również lubi poimprezować, uważa, że jest już gotowy na poważny związek. Szuka kochającej i ciepłej dziewczyny, która będzie potrafiła wywołać uśmiech na jego twarzy.
„Moją największą pasją jest sport, sport i jeszcze raz sport. Piłka nożna, MMA i od jakiegoś czasu boks. Kocham ekstremalne sporty wodne. Lubię też imprezować, ale na pewno muszę to ograniczyć, bo było tego za dużo w ostatnim czasie”. – przyznaje Paweł
Za swoją mocną stronę uważa… brak słabych stron. Ma charakter sportowca. Gdy sobie coś postanowi, to dąży do tego za wszelką cenę. Obecnie walczy w federacji MMA, dawniej zawodowo grał w piłkę nożną.
„Jestem wesołym chłopakiem, twardo stąpającym po ziemi. Jestem empatyczny, ale też porywczy!”

W życiu kieruje się dewizą: „Prosiłem Boga, by dał mi siłę. On dał mi problemy, bym nauczył się być silnym”.
Do szóstego roku życia mieszkał w domu dziecka. Za swój największy sukces uważa to, że „wydostał się stamtąd jako normalny chłopak i sportowiec z dużym sercem do ludzi i zwierząt, mimo braku miłości w czasach, gdy najbardziej jej potrzebował”.
„Uważam, że każdy jest na swój sposób wyjątkowy, ale mnie charakteryzuje to, że jestem duszą towarzystwa. Mówią o mnie, że mam w sobie to coś!” – dodaje.
Rodzina i przyjaciele uważają, że jest śmieszny, zwariowany i lubi się dobrze zabawić. Największą przyjemność sprawiają mu: seks, sport, imprezy i obecność najbliższych.
Gdyby Paweł mógł umówić się z kimś znanym, byłaby to Jennifer Lopez, którą uważa za inteligentną i piękną kobietę z charyzmą i fantastycznym ciałem. Wizualnie jest w 100% w jego typie.
Paweł ma za sobą trzy poważne związki. Ma nadzieję, że tym razem trafi na tę właściwą kobietę. Jego przyszła partnerka powinna go wspierać, dawać dużo miłości i ciepła. Musi być opiekuńcza i odpowiedzialna, chciałby też, aby była dobrym materiałem na matkę jego dzieci. „Chciałbym w życiu dać to, czego mi nie dano”.

Odcinki emitowane są codziennie (oprócz soboty) na Polsacie, o godzinie: 22:15

Źródło: polsat.pl