arket

W sobotę 14 lipca odbędzie charytatywny turniej golfowy Kram Golf Cup dla Lenki i Martynki

Lipiec 10, 2018 19:24 48

Już w sobotę 14 lipca odbędzie się charytatywny turniej golfowy „Kram Golf Cup”, na polu golfowym w Sand Volley Golf Resort, w Pasłęku. To będzie już piaty turniej o szczytnym celu. W tym roku zebrane środki zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Lenki oraz Martynki.

Jeśli można komuś pomóc poprzez realizowanie swojej pasji, w tym przypadku gra w golfa, to koniecznie trzeba wziąć udział w najbliższym turnieju charytatywnym.

- Kram Golf Cup to dla mnie jedno z najbardziej budujących wydarzeń w roku. Na polu panuje wyjątkowa atmosfera, a zwycięzcami okazujemy się wszyscy, ponieważ grając udaje na nam się wesprzeć osoby, które naprawdę tego potrzebują. Serdecznie zapraszam do udziału – sponsor turnieju, Zbigniew Przybysz, prezes Kram S.A.

W tym roku wspieramy:

Lenkę, która ma 4 lata. Urodziła się z poważnymi schorzeniami, takimi jak: wada ośrodkowego układu nerwowego, wada serca, witkość uogólniona, oczopląs, powiększony obwód głowy. Roczny koszt rehabilitacji dziewczynki to 15 000.

Martynkę, która ma 15 lat i choruje na rozszczep kręgosłupa. Mimo, że porusza się tylko na wózku inwoludzkim, to na co dzień zachowuje poczucie humoru i dobre nastawienie. Stara się być aktywna sportowo tak jak jej rówieśnicy. Na turnus rehabilitacyjny oraz przystosowanie łazienki do potrzeb Martynki, potrzebne jest 15 000 zł.

Jak można pomagać jeśli nie bierze się udziału w grze?

Wpłacając dowolny datek na konta Stowarzyszenia Pasłęk Pomagamy 50 8313 0009 0009 6146 2000 0010 z dopiskiem KRAM GOLF 2018.

Kupując pamiątkową koszulkę lub piłeczkę. Koszulka w cenie 180 zł, Piłeczki golfowe 3 szt. w cenie 30 zł.

Biorąc udział w licytacji.

Informacje organizacyjne:

Wpisowe: 

120 zł (klubowicz Sand Valley z prawem do gry w weekend)

280 zł (pozostali)

Więcej informacji na stronie TUTAJ

Turniej zaczyna się o godzinie 10:00 i zostanie rozegrany w kilku kategoriach. Poza tym, że pieniążki zebrane z wpisowego oraz z innych metod zostaną przekazane na szczytny cel leczenia dziewczynek, to również uczestnicy zostaną sowicie nagrodzeni. Do wygrania czekają następujące prezenty:

- W czterech przygotowanych konkursach hole in one, do zdobycia są aż 2 zagraniczne wyjazdy golfowe: wyjazd na zagraniczny finał Deutsche Bank Polish Masters oraz wyjazd do tureckiego Belek nad Morzem Śródziemnym na obóz golfowy z trenerem PGA Polska Wacławem Laszkiewiczem.

W zeszłym roku golfiści wyjechali grać na najlepszych polach Portugalii, na przepięknym Monte Rei. Wspaniałe wspomnienia nie opuszczają ich do dnia dzisiejszego.

- Zegarek Garmin,

- Vouchery do sklepu golfowego BOGIgolf,

- Gadżety od sponsorów: czapki, daszki, kosmetyki Goldwell, upominki od firmy Kram.

Nie zabraknie również aukcji na których będzie można wylicytować: 

Unikatowy katalog z turnieju The Open z 2017 r. Jest podpisany przez samego Toma Watsona, który jest wielokrotnym zwycięzcą The Open, a obecnie ambasadorem tego turnieju. Wartość: bezcenny.

Torba golfowa Bridgestone 18 Lightweight Stand Bag. Przyda się każdemu golfiście – dla siebie lub na prezent. Wartość: ok. 700 zł.

Pięć grafik w formacie 50×70 cm. Autorką jest Paulina Żochowska. Technika: akwarela. Grafiki będą licytowane pojedynczo.

Wierzymy, że podczas tego turnieju uda się zebrać kwotę jeszcze wyższą niż poprzednio, która pokryje potrzeby dziewczynek i przyczyni się radości oraz poprawy ich zdrowia.

Harmonogram

10:00 – start turnieju golfowego
Cały dzień – Demo Day BogiGolf prowadzony przez certyfikowanego specjalistę od fittingu Michała Bajerskiego – fitting oraz testy najnowszych kijów Mizuno, TaylorMade, Callaway, Titleist, Cobra, Benross.
Harmonogram pikniku
13:00 – strat eventu
Strefa dzieci
13:15 – 14:15 – zawody sportowe
14:15 – 15:00 – festiwal baniek mydlanych
15:00 – 15:45 – warsztaty dla dzieci połączone z konkursem plastycznym
13:00 – 16:00 – animacje dla dzieci (malowanie twarzy, skręcanie balonów)
13:00 – 16:00 – słodki wózek z lodami
Strefa dorośli
13:00 – 16:00 – akademia golfa
13:00 – 16:00 – fotobudka
16:00 – licytacja