http://luka-finance.pl/

W rytmie familijnych melodii

Luty 12, 2019 11:10 31

Elbląska Orkiestra Kameralna wydobywa smyczkowe melodie zarówno dla starszych, jak i młodszych melomanów. Z myślą o tych ostatnich 30. marca odbędzie się Koncert Familijny, który zapewni dzieciom i ich rodzicom bajkową gamę wrażeń. Gamę opartą nie tylko na dźwiękach smyczkowych, ale również fortepianowych, gdyż do kameralistów dołączy Hadrian Filip Tabęcki.

Z instrumentów popłyną brzmienia rodem z filmów o Królewnie Śnieżcie, Pocahontas czy Kubusiu Puchatku, a to tylko początek przygotowanych atrakcji. Muzyka stanie się bowiem punktem wyjścia do zabawy – dzieci będą mogły aktywnie uczestniczyć w koncercie poprzez śpiew i ruch. W taneczno-muzycznym rytmie przeniesiemy się w światy pełne przygód, niesamowitych zdarzeń i fantastycznych bohaterów, które zachwycają kolejne pokolenia maluchów.

baner 750
Zadbają o to artyści, a także prowadząca Maria Jakowicz, która podczas spotkań z dziećmi czuje się, jak niegdyś przyznała, „w konferansjerskim żywiole”. Nic dziwnego, skoro swoją energią i charyzmą mogłaby obdzielić setki nauczycieli i opiekunów. Jej słowa w połączeniu z muzyką EOK i Hadriana Tabęckiego sprawią, że koncert nie tyle zapadnie, co szturmem zdobędzie pamięć małych elblążan.

30.03.2019, sobota, 17:00

Sala Koncertowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

Wykonawcy:

Hadrian Filip Tabęcki (fortepian)

Elbląska Orkiestra Kameralna

Maria Jakowicz – prowadzenie

W programie m.in.

Muzyka z filmów o Królewnie Śnieżce, Pocahontas, Kubusiu Puchatku, Misiu Uszatku, Reksiu, Smerfach, Pszczółce Mai, Koziołku Matołku i Baltazarze Gąbce.

Rezerwacje:

Biuro Koncertowe, Ratusz Staromiejski,

tel. 55 237 47 49, www.eok.elblag.eu

Bilety: 30 zł (osoby dorosłe), 15 zł (dzieci)

Sprawdź zniżki z Kartą Dużej Rodziny

Sponsor Główny Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Meble Wójcik

Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Metal Expert Sp. J., Toyota Knedler

Meble Wójcik jest Fundatorem Głównym Instrumentów Elbląskiej Orkiestry Kameralnej