http://www.abiprint.pl/

W nowej lodziarni „Wpadnij na loda” możesz „zawiesić” gałki dla kogoś w potrzebie

Maj 22, 2019 19:37 52

W naszym mieście, w niektórych restauracjach można „zawiesić” np. obiad dla osoby która sama nie może go kupić, chociażby dla osób bezdomnych, których nie stać na taki wydatek. Przykładem takiej restauracji jest Wiarus. Właściciele nowej lodziarni „Wpadnij na loda” wpadli na pomysł, żeby stworzyć możliwość „zawieszania” gałek lodów. Elblążanom bardzo spodobał się pomysł!

Lodziarnia została otwarta niedawno, przy Parku Dolinka (ul. Kopernika 43). Na miejscu wytwarzane są pyszne, naturalne lody, które można zjeść na miejscu w słodkim wafelku, lub wziąć w pojemniku na wynos. Lodziarnia zachęca do brania udziału w akcji „zawieszone” lody:

-Znacie temat „zawieszonych” kaw, posiłków etc? To teraz mam coś ciekawego – od dziś (18.05) w naszej lodziarni są także zawieszone lody. Każdy kto zechce zafundować komuś lody – może zawiesić u nas kilka porcji!

baner 750

Serdecznie dziękujemy Justyna Lik za „pchnięcie” akcji do przodu!

Póki co – mamy pierwszy 6 porcji, kto może – udostępnia, może informacja trafi do potrzebujących!

Liczymy także na pomoc Oddam obiad – Elbląg, którzy w podobnej formie pomagają- czytamy na Facebooku lodziarni

Widać, że akcja spodobała się elblążanom, gdyż w dniu dzisiejszych (21.05) „zawieszonych” porcji było już 20. Pojawił się pomysł, by na darmowe gałki lodów zaprosić dzieci z domu dziecka – jutro przychodzi pierwsza tura.