http://klinikapotocki.com

Tydzień Ślimaka kończy się z hukiem – zapraszamy do wspólnej zabawy z nagrodami od Snails Garden!

Październik 8, 2014 12:00 04

Tydzień Ślimaka, podczas którego codziennie poznawaliśmy nowe, fascynujące przepisy dobiegł już końca. Nie znaczy to jednak, że to również koniec emocji! Specjalnie dla czytelników BogatyElblag.pl oraz miłośników ślimaków przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody tematyczne od firmy Snails Garden, która o ślimakach wie wszystko!

Podczas minionego tygodnia, nazwanego przez nas Tygodniem Ślimaka, mieliście okazję poznać różne przepisy na potrawy z wykorzystaniem wykwintnego dodatku, jakim są ślimaki. To jednak nie koniec zabawy, a dopiero początek – teraz szansę aby się wykazać, mają bowiem sami czytelnicy!

Aby wziąć udział w naszym konkursie i powalczyć o nagrody od firmy Snails Garden, wystarczy zainspirować się oryginalnym przepisem na przygotowanie dania ze ślimaków i przysłać go do nas! Najciekawsze przepisy zostaną przedstawione czytelnikom, którzy będą głosować na najlepsze pomysły, a te, zostaną sowicie nagrodzone – oczywiście z kulinarnym akcentem.

Do wygrania w zabawie są takie fanty jak: 5 rodzajów kremów, 2 rodzaje puszek ze ślimakami, specjalne sztućce do ślimaków, naczynie żaroodporne do zapiekania 6 ślimaków, kupon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie online Snails Garden oraz upominki takie jak firmowy notes, długopisy czy pendrive.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres konkurs@bogatyelblag.pl – pamiętaj o podaniu namiarów na siebie – imię, nazwisko i telefon kontaktowy!

Firma Snails Garden od 2004 roku zajmuje się produkcją ślimaków z przeznaczeniem na rynek Horeca. Konsumpcja ślimaków w Polsce jest bardzo mało znana ze względu na zanik tradycji ich jedzenia, podczas gdzie w dawnych czasach był to rarytas na stołach naszych królów. Firma położona jest na malowniczym terenie Warmii i Mazur w miejscowości Krasin. Warto dodać, że założycielem firmy jest rodowity elblążanin Grzegorz Skalmowski, dążący do ciągłego jej rozwoju. Firma Pana Grzegorza została założona w roku 1994 ( 10 lat gastronomi w Elblągu i 10 lat ślimaków) Przez lata rozwijała się dzięki innowacyjnemu podejściu do prowadzenia biznesu. Poznaj jej historię:

http://www.snailsgarden.com/index.php/historia.html

Zapraszamy na strony firmy:

www.snailsgarden.com

www.snailsgardenhoreca.com

www.snailsgardencosmetics.com

P.P.H.U Eko Snails Garden
Grzegorz Skalmowski
Rydzówska 13/2
14-400 Pasłęk
tel. +48 698 388 531
www.snailsgarden.com