https://multikino.pl/wydarzenia/sport/wielka-pilka-na-wielkim-ekranie

Turniej Judo w Koninie 2017

Maj 17, 2017 16:05 30

W niedzielę późnym wieczorem 14 zawodników naszego klubu wraz z opiekunami wróciło z Konina, gdzie odbył się Ogólnopolskiego Turnieju Judo Osób Niepełnosprawnych. W turnieju wzięli udział judocy z następujących klubów: UKS ADA JUDO FUN –GDAŃSK, AKADEMIA JUDO POZNAŃ, OSTROWIA –OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, IKS ‘’ATAK’’ – ELBLĄG i gospodarze UKS ‘’GÓRNIK’’- KONIN.

Turnieje są bardzo ważne w życiu każdego sportowca, ponieważ są podsumowaniem ciężkiej pracy na treningach, ale także elementem integracji klubów i zawodników. Dlatego dziękujemy bardzo organizatorom za zaproszenie, a w szczególności Panu Markowi Grabowskiemu za miłe przyjecie naszej ekipy, nocleg i sobotnią integracje. Po zaciętych i pełnych emocji walkach, które judocy stoczyli w odpowiednich dla siebie grupach sprawnościowych nasi zawodnicy wywalczyli następujące medale:

7 ZŁOTYCH: ANNA RYBICKA, WERONIKA FERCHO, MARCIN LISZCZ, MIREK KOSTKA, DASTIN KULIK, MAREK CHRUST, MICHAŁ WEROŃSKI.

5 BRĄZOWYCH: MARIA MIERZWIŃSKA, KAMIL GRDEŃ, ADAM WIŚNIEWSKI, AGNIESZKA STRĄK, MATEUSZ BIELECKI.

1 BRĄZOWY: MICHAŁ WARNO

V MIEJSCE: DANIEL DAWID 

Obecnym trenerem sekcji judo jest Pani Kataryna Wanatowska, której bardzo dziękujemy za przygotowanie, zaangażowanie i opiekę nad zawodnikami. Podczas wyjazdu Panią trener wspierali, Panowie Marek Rybicki i Dariusz Fercho , którym także serdecznie dziękujemy.