http://klinikapotocki.com

Trenuj na Agrykola! Poczuj się jak piłkarz

Lipiec 28, 2020 00:21 11

We wtorek odbędzie się pierwszy w te wakacje wyjątkowy trening piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. Na stadionie miejskim przy ul. Agrykola 8 zajęcia poprowadzą dwaj znani elbląscy piłkarze: Kamil Wenger i Stanisław Fijarczyk. Wstęp wolny.

Każde dziecko lubi  bawić się piłką.  Szczególną popularność ma jednak futbol. W efekcie większość najmłodszych chętnie chciałaby zostać prawdziwym piłkarzem lub po prostu poczuć się jak gwiazda tej dyscypliny.

Trening na stadionie przy Agrykola będzie do tego kapitalną okazją. W istocie nie każdy może pograć w piłkę na arenie, z której korzystają na co dzień zawodowi gracze. Dzięki imprezie, zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu nasze pociechy będą miały z tego powodu ogromną frajdę.

Osobę sympatycznego Stanisława Fijarczyka nie trzeba chyba zbytnio przedstawiać. Jest to nie tylko szanowana i lubiana postać w miejscowym środowisku piłkarskim, ale i przede wszystkim wieloletni gracz i trener Olimpii Elbląg, z którą osiągał sukcesy zawodnicze i szkoleniowe. Kamil Wenger to natomiast kapitan i ostoja defensywy naszego drugoligowego klubu. Dla wielu profesjonalnych graczy z drużyny jest wzorem przygotowania fizycznego mentalnego.

Na wspólny piłkarski trening ze znanym elbląskim zawodnikiem zapraszamy we wtorek, 28 lipca, w godzinach 16:00-18:30 na stadion przy ul. Agrykola. Prosimy o zaopatrzenie się w buty i strój sportowy. Wstęp wolny.

Tekst i fot. MOSiR