https://multikino.pl/wydarzenia/kobiety/kino-na-obcasach-bajecznie-bogaci-azjaci

Szatański plan, egzorcyzmy i kościelne tajemnice – Multikino zaprasza na premierę „Krucyfiksu”

Październik 12, 2017 12:57 45

Przebiegające po szatańskiej myśli egzorcyzmy, mroczne plenery, pilnie strzeżone tajemnice Kościoła i atmosfera tak duszna, że można by ją ciąć nożem… Oto właśnie „Krucyfiks” -oparty na prawdziwych wydarzeniach horror autora scenariusza do hitów „Obecność” i „Obecność 2” oraz producenta przerażającej serii „Annabelle”.

Do więziennej celi trafia ojciec Anton – ksiądz skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej. Nicole wyrusza w podróż do niewielkiego miasteczka w odległej Rumunii, gdzie miały miejsce tajemnicze zdarzenia. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana, niż wydawało się to na początku, a atmosfera zagęszcza się z każdą minutą. Dziennikarka dąży do poznania prawdy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?

Bilety na pierwsze pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.