http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Świąteczny catering na stół – gdzie można zamówić?

Grudzień 15, 2017 13:33 12

Masz dosyć siedzenia kilkanaście godzin w kuchni, żeby przygotować smaczne potrawy dla swoich gości? A niech jeszcze coś nie wyjdzie…nerwów i stresu nie brakuje. A gdy już dojdzie do gościny, to jesteś zmęczona, a tu jeszcze trzeba usługiwać gościom. Świetnym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest zamówienie świątecznego cateringu! Przedstawiamy kilka propozycji cateringowych z naszego miasta.

Duchówka:

Nasze wigilijne menu uwzględnia wszystko, co w polskiej tradycji najlepsze. Nie ograniczamy się jednak tylko do karpia i pierogów –polecamy również dania mniej tradycyjne, ale z pewnością nie mniej smaczne. Polecamy pyszne potrawy prosto do Twojego domu lub firmy.

https://www.facebook.com/1585823845032133/photos/a.1585830725031445.1073741828.1585823845032133/1993262227621624/?type=3&theater

Mamma Mia:

Wigilie firmowe i catering świąteczny.

http://www.mammamia.elblag.pl/a,85,wigilie-firmowe-i-catering-swiateczny.html

Poliszynel:

Firma specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju przyjęć. Cechuje się ogromnym doświadczeniem i pysznym jedzeniem. Zachęcamy do kontaktu

http://www.poliszynel.com.pl/

Studnia smaków:

Oferujemy niezwykle szeroki wachlarz potraw, które zaspokoją najbardziej wyszukane potrzeby kulinarne naszych gości. Nasza oferta wigilijna to smaczne przystawki, zupy dania główne oraz desery przygotowane według tradycyjnych polskich przepisów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać każdym wymaganiom. Dla Państwa potrzeb zorganizujemy spotkania wigilijne w restauracji, jak również Studnia Smaków pragnie pomóc Państwu zaoszczędzić tak cenny dziś dla wszystkich czas i sprawić, by Święta Bożego Narodzenia stały się w pełni przyjemnym i radosnym wydarzeniem, niezmąconym pracochłonnymi przygotowaniami świątecznych potraw. Przedstawiamy Państwu możliwość zamówienia świątecznych dań na wynos, pamiętając o tym, że menu nie kończy się na wigilijnej kolacji. Zamówienia przyjmujemy do 20.12.2017r. do godziny 20:00 Odbiór potraw do 24.12.2017r. do godziny 12:00 (data i godzina odbioru ustalona wcześniej)

http://www.studniasmakow.pl/index.php?id=news&idd=125

U aktorów

Oferujemy blisko 200 potraw, które są dostarczane naszym transportem bezpośrednio do klienta.

Wszystkie ceny usług ustalane są indywidualnie z Klientem. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb i wymogów. Służymy fachową poradą przy organizacji przyjęcia i układaniu jadłospisu. Gwarantujemy przyjemną atmosferę i konkurencyjne ceny.

http://www.uaktorow.pl/oferta

Wiarus

Pyszne świąteczne potrawy, w atrakcyjnych cenach. Odbiór 24 grudnia 13.oo-14.30 w Pizzerii Oliwka Ul. Wigilijna 6-7

http://www.wiarus.elblag.pl/index.php/joomla-pages-iii/category-list/64-oferta-specjalna

Hotel Elbląg

Święta Bożego Narodzenia w hotelu – bogata oferta

http://www.hotelelblag.eu/swieta_bozego_narodzenia

Pod Aniołami

Zapraszamy do korzystania z naszych usług cateringowych w miejscu wyznaczonym przez klienta. W zależności od Państwa życzeń przygotujemy menu dopasowane do charakteru imprezy. Proponujemy bogate menu z kuchni staropolskiej, regionalnej i międzynarodowej oraz dania kuchni meksykańskiej.

http://podaniolami.com.pl/index.php/catering/

Celebra

Tutaj możemy zamówić dania wytrawne oraz słodkości.

http://www.celebra.com.pl/aktualnosci/155

http://www.celebra.com.pl/aktualnosci/154

Stara Karczma

Dla wszystkich, którzy cenią polskie dania serwowane w restauracji Stara Karczma mamy rozwiązania, które zdecydowanie ułatwią zbliżająca się święta Bożego Narodzenia. Proponujemy catering, dzięki któremu możecie Państwo celebrować ucztę w domu, mając pewność że dania będą takie jak zawsze – smaczne i przygotowane od podstaw zgodnie z naszą sztuką wypracowaną od wielu lat.

http://starakarczma.elblag.pl/aktualnosci/swiateczny-catering,17.html