http://www.abiprint.pl/

Stwórz przepis na udany festiwal Audioriver i wygraj nagrody!

Czerwiec 29, 2019 17:11 15

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce, który od 2006 roku przyciąga do Płocka wielotysięczną publiczność. Wydarzenie charakteryzuje się nie tylko różnorodnym programem muzycznym, ale również wyjątkowym klimatem i niezwykłą lokalizacją. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie artystów związanych z muzyką elektroniczną, a także wykonawców ocierających się o alternatywę, pop, rock czy hip-hop. Organizatorzy festiwalu przygotowali konkurs, w którym możesz wygrać ciekawe nagrody, m.in. podwójny bilet na Audioriver.

Festiwal w tym oku odbędzie się 26-28 lipca. Główna część wydarzenia w piątkową i sobotnią noc odbywa się na okazałej plaży nad Wisłą, a darmowa część dzienna gości w różnych przestrzeniach miejskich Płocka.

Trzeci dzień festiwalu to kilkanaście godzin muzyki i odpoczynku w pięknie zaadaptowanym parku, również w samym centrum miasta, który za sprawą wyjątkowych dekoracji staje się jednym z najbarwniejszych wydarzeń w Polsce.

Aby wziąć udział w konkursie:

Wejdź na stronę: https://truemusic.pl/?fbclid=IwAR3kTwr9oa6x6vDeSsGh1dgD9-HaJWIP78t4MwpzgLPwKL94VoaaTb4c5uc

Sprawdź regulamin konkursu

Wypełnij formularz, w którym musisz opisać przepis na udany festiwal Audioriver

Szczypta odwagi, garść energetycznych brzmień, kilka kropli Ballantine’s… True Music to blend najlepszej muzyki oraz ludzi kierujących się pasją. To połączenie tworzy muzyczną mieszankę, która nakręca rytm festiwalu! Wykaż się kreatywnością i wygraj wyjazd na Audioriver!

Nagrody:

Do wygrania:
10 x zestaw festiwalowy* składający się z:
biletu na festiwal Audioriver dla dwóch osób
plecaka Doughnut Macaroon Large Cordura Blue
słuchawek JBL T500BT
butelki Ballantine’s Finest 0,7 l
oraz dodatkowo 100 x:
butelka Ballantine’s Finest 0,7 l