luka vision

Start sezonu rowerowego w Ogrodach

Maj 16, 2019 08:19 34

W najbliższą sobotę – 18 maja – w Ogrodach oficjalnie wystartuje sezon rowerowy. Galeria zaprasza klientów do skorzystania z bezpłatnego serwisu rowerowego, porad ekspertów, a także wzięcia udziału w rowerowej rywalizacji z nagrodami. Odbędzie się też akcja z prezentami za zakupy i konkurs rowerowy.

„Ogrody na rowery” to wiosenna akcja, która ma zachęcić elblążan do rozpoczęcia sezonu rowerowego. Pierwsze aktywności rozpoczną się już w czwartek 16 maja – wtedy wystartuje akcja, w której będzie można otrzymać rowerowy gadżet za zakupy w Ogrodach. Wystarczy okazać paragon na kwotę 50 zł i odebrać odblask. Dodatkowo każdy, kto weźmie udział w akcji, może zostać uczestnikiem konkursu, w którym do wygrania są rowery górskie dla całej rodziny. Pytanie konkursowe to: „Dlaczego to Twoja rodzina powinna wygrać rowery?”.

baner 750
Punktem kulminacyjnym akcji będą sobotnie aktywności. 18 maja w godz. 11.00-19.00 na klientów Ogrodów, przy wejściu od ul. Żyrardowskiej, będą czekać eksperci ze sklepu Go Sport oraz klubu fitness Just GYM. Każdy będzie mógł tego dnia skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego, porad dotyczących sprzętu oraz doboru odpowiedniego roweru zgodnie ze swoimi potrzebami.

Przygotowana zostanie też rywalizacja na rowerach stacjonarnych w dwóch konkurencjach: na czas i na dystans. Każdy uczestnik konkursu otrzyma bezpłatne wejście na siłownię Just GYM oraz upominek. Dwie osoby z najlepszymi wynikami w każdej z konkurencji otrzymają karnety tygodniowe. Odbędzie się też losowanie nagrody niespodzianki.

www.centrumogrody.pl