http://www.abiprint.pl/

Śpiewaj i czerp z tego radość!

Wrzesień 19, 2019 13:55 53

Lubisz śpiewać, a przy tym dobrze się bawić? Chcesz rozwijać swoją pasję i poprawić swoje umiejętności wokalne? W takim razie nasze zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Klub Aktywnej Młodzieży działający przy Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza młodzież w wieku od 14-20 lat na bezpłatne zajęcia wokalne. Na nich nauczysz się prawidłowej emisji głosu oraz dykcji, śpiewu wielogłosowego i solowego, prawidłowej postawy scenicznej, a także pracy przy mikrofonie!

baner 2

Przesłuchania rekrutacyjne odbędą się w piątek 20 września w godzinach 16.00-18.00 w Galerii Nobilis w CSE „Światowid” (drugie piętro). Można wziąć ze sobą własne podkłady muzyczne. Osoby w szczególności z niską barwą głosu będą bardzo mile widziane.

Informacji udziela koordynator warsztatów Urszula Zajko-Olejniczak pod numerem telefonu: 55 611 20 77 lub tel. kom. 601 917 817.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Klub Aktywnej Młodzieży” realizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne „Viva Art” i CSE „Światowid” w Elblągu. Projekt dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Młodzież z „Klubu Aktywnej Młodzieży”