https://dragondeweloper.pl/

Siatkarze zagrają o Puchar Dyrektora MOSiR

Sierpień 7, 2019 08:32 30

Wielkimi krokami zbliża się II turniej siatkówki plażowej, który zostanie rozegrany na boisku przy Tawernie Tortuga o Puchar Dyrektora MOSiR. Aktualnie trwa jeszcze przyjmowanie zgłoszeń do turnieju.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Tawerna Tortuga po raz kolejny są organizatorami turnieju siatkówki plażowej, którego głównym trofeum będzie tym razem Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Andrzeja Bugajnego. Zawody rozegrane zostaną w niedzielę, 18 sierpnia, na boisku Tawerny Tortuga. Liczba startujących drużyn jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć, gdyż pozostało już tylko kilka wolnych miejsc.

baner 2

- Jest to drugi i zarazem ostatni z zaplanowanych podczas tegorocznej akcji „Wakacje z MOSiR-em” turniej siatkówki plażowej – informuje Michał Libuda z Działu Organizacji Imprez MOSiR. – W zawodach mogą uczestniczyć dwuosobowe zespoły składające się z zawodników, którzy ukończyli minimum 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów. Turnieje te cieszą się dużą popularnością, dlatego siatkarskiej rywalizacji nie mogło zabraknąć także podczas tegorocznych Wakacji z MOSiR-em.

Zgłoszenia do turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR przyjmowane będą do czwartku, 15 sierpnia, do godz. 23:59 na adres imprezy@mosir.elblag.eu. W treści maila prosimy podać nazwę zespołu, skład drużyny (imię i nazwisko zawodników), miejscowość z jakiej zespół pochodzi oraz numer kontaktowy do kapitana zespołu. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, a udział w zawodach jest bezpłatny. Początek siatkarskich zmagań zaplanowano na godz. 9.00, natomiast odprawa techniczna z kapitanami odbędzie się na kwadrans przed rozpoczęciem turnieju.

Tekst i fot. MOSiR