http://klinikapotocki.com

Sejm może być radosny! – dokonał tego Poseł z naszego regionu ze swoimi gośćmi…

Luty 5, 2020 21:23 07

Sejm dla wielu z nas, kojarzy się raczej ze smutnymi, nadętymi minami polityków, którzy pokrzykują jeden na drugiego w różnych sprawach. Zupełnie inną filozofię wyznaje Poseł PSL Zbigniew Ziejewski, który w codziennej pracy stara się łączyć a nie dzielić. W ostatnich dniach swoje pozytywne nastawienie do innych oraz pracę Posła tłumaczył dzieciom z Elbląga podczas wycieczki do Sejmu

Sejm może być radosny i łączyć, a nie dzielić!

28 stycznia młodzi elblążanie, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 19 z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia Bohaterów Westerplatte w Elblągu oraz dzieci z Domu Dziecka z Elbląga wspólnie z wychowawcami i nauczycielami odwiedziły Sejm RP na zaproszenie Posła PSL – Koalicja Polska Zbigniewa Ziejewskiego.

baner 004

Poseł PSL Zbigniew Ziejewski bardzo dokładnie opisał dzieciom swoją codzienną pracę jakim jest stanowienie dobrego prawa dla przyszłych pokoleń i rozwiązywanie problemów Polaków. Poseł oprowadził swoich gości po Sejmie, pokazał salę głosowań czy zapoznał z elementami historii tego miejsca. Był też uroczysty obiad oraz drobne upominki.

Bardzo ciekawą i nieplanowaną sytuacją było spotkanie z Posłem PiS Tadeuszem Cymańskim, który również dołączył do rozmów z elbląskimi dziećmi. Widać kolejny raz pozytywną postawę Posła PSL Zbigniewa Ziejewskiego, który jest politykiem budującym mosty między partiami i różnymi poglądami. Dzięki takiemu politykowi elbląskie maluchy mogły się przekonać, że Sejm może być radosny i pełen uśmiechu. Może dzięki tej wycieczce w głowach jednego z uczestników zaświeciła się polityczna przyszłość a za kilkadziesiąt lat zyskamy kolejnego Posła z naszej ziemi, Premiera lub Prezydenta z Elbląga? Kto wie….

Poseł Zbigniew Ziejewski jest członkiem PSL. Ponadto jest działającym od lat przedsiębiorcą wspierającym różne społeczne inicjatywy. W minionych wyborach parlamentarnych zdobył 9028 głosów, zdobywając po raz pierwszy mandat Posła RP.

Red.