http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia powiększony o nowe atrakcje

Maj 8, 2018 16:56 31

Już od 28 kwietnia możemy korzystać z atrakcji przygotowanych w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia. Nowością sezonu 2018 jest większy 36 metrowy plac zabaw dla dzieci powyżej 6-go roku życia.

Już od 5 lat możemy patrzeć jak się rozwija Nowa Holandia i korzystać całą rodziną, z coraz to nowszych atrakcji. Na chwilę obecną powierzchnia Parku zajmuje aż około 22 ha.

Możemy korzystać z takich atrakcji jak:

Nowy, większy 36 metrowy plac zabaw

Rozrywka dla dzieci powyżej 6-go roku życia. Podzielony na 4 sekcje: zjeżdżalnia, waypaut, połykacz i ścianka wspinaczkowa!

POSZUKAJ FRANKA

Atrakcja niespodzianka dla dzieci w wieku 3+

PARK LINOWY

TRASA ŚREDNIA – Zabawa na wyższym poziomie. Trasa składa się z 15 przeszkód umieszczonych około 4-5m nad ziemią. Do jej pokonania wymagany jest sprzęt alpinistyczny. Dobra zabawa gwarantowana.

TRASA MALUCH – Przeznaczona dla dzieci składa się z 11 przeszkód umieszczonych na wysokości około 1,5m. Zabezpieczona siatkami gwarantuje ciągłą zabawę i nie wymaga specjalistycznego sprzętu.

MAŁPI GAJ

Dzieciństwo to najwspanialszy okres w życiu naszych pociech, dlatego powinniśmy zadbać, aby był on wypełniony radością i bezpieczną zabawą, dlatego sala została wyposażona w 2 poziomowy labirynt z wieloma przeszkodami i zjeżdżalnią poprowadzoną wprost do ogromnego basenu wypełnionego kolorowymi piłeczkami.

TRAMPOLINY

Skupisko 8 trampolin gwarantujące niezwykłe doznania i rozrywkę na najwyższym poziomie! Wiek nie ma znaczenia, tu wszyscy odnajdą coś dla siebie.

OBŁĘDNY TUNEL

To urządzenie o wyjątkowym charakterze. To aż 6 metrów długości i 3 metry szerokości niezapomnianych emocji! Wchodząc do tunelu mamy wrażenie obcowania z fantazyjną przestrzenią kosmiczną, tracimy grunt pod nogami, widzimy wirujący miraż kolorów i świateł. Tunel sprawia że na kilkanaście sekund doświadczamy uniesienia nad ziemią, tracimy punkt odniesienia i dajemy się ponieść iluzorycznej grze świateł, barw i dźwięków.

KOPALNIA ZŁOTA

Przyjdź do kopalni złota i obudź w sobie odkrywcę!

ZJEŻDŻALNIA LEW GIGANT

Wizytówką obiektu jest 28 metrowa zjeżdżalnia, największa tego typu konstrukcja w Polsce z nominacją do wpisu do Księgi Rekordów Guinessa. Całkowicie bezpieczna zabawa dla dzieci powyżej 3 roku życia zapewnia niezapomniane wrażenia i wielkie emocje. Po wejściu na zjeżdżalnię roztacza się imponujący widok na najbliższe okolice naszego Parku Rozrywki. Zjazd na dół odbywa się na dwa sposoby – szerokim łagodnym torem lub dynamiczną zjeżdżalnią z mini zakrętem. Na dole dla oczekujących na swój zjazd i zbierających siły, ścianka wspinaczkowa i nadmuchiwana poduszka do skakania. To naprawdę świetna zabawa! Dołącz do swoich dzieci i razem sprawcie sobię frajdę na Lwie Gigancie.

MINI ZOO

Spotkamy tu: kangury, lamy, daniele, owce, owce kameruńskie, osły, żenety, króliki, kozy, dziki. Przy każdym wybiegu znajdują się opisy zwierząt.

ŚCIEŻKA EDUKACYJNA

Ścieżka Edukacyjna to połączenie edukacji z aktywnym wypoczynkiem. Podczas spaceru leśną ścieżką spotykamy 15 profesjonalnie przygotowanych tablic o tematyce ekologicznej tak istotnej w obecnych czasach.

PTASZARNIA

Na odwiedzających gości czekają tu bażanty, pawie i inne kolorowe ptactwo. Spotkanie z nimi z pewnością wywoła uśmiech na niejednej twarzy.

OSADA WIKINGÓW

Miejsce przepełnione historią, dające możliwość przeniesienia się w czasie. Niesie ze sobą walory edukacyjne, o które ciężko w szkolnych ławkach. Osada Wikingów przenosi nas do VIII wieku. Możemy tam zobaczyć jak żyli i czym zajmowali się skandynawscy wojownicy.

WYSPA NIELOTÓW

Urokliwa wyspa wypełniona egzotycznym ptactwem, spotkamy tutaj: gęsi Kubańskie, kaczki Karolinki, czarne łabędzie, kaczki Krzyżówki, kaczki Mandarynki.

WYSPA MOAI

Na terenie Parku znajduje się miniaturowa replika posągów MOAI znajdujących się na Wyspach Wielkanocnych. Zobaczyć je można podczas rejsu statkiem oraz z pobliskiego ZOO.

WYSPA STONEHENGE

Replika znanego w całej Europie megalitycznego kręgu znajdującego się w południowej Anglii. Wybudowanego prawdopodobnie prze zwyznawców kultu księzyca i słońca.

PLAC ZABAW

To atrakcja skierowana do najmłodszych gości. Na placu zabaw znajduje się: basen z kulkami, dwie trampoliny, dmuchany plac zabaw, oraz dmuchana zjeżdżalnia. Nic nie daje tyle radości jak beztroska zabawa na świeżym powietrzu. Oczywiście pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry.

WYSPA ILUZJI

Jaka jest różnica pomiędzy tym co widzimy, a tym jak to działa? To miejsce gdzie prawa fizyki i zdrowy rozsądek nie obowiązują. Gdzie zadamy sobie pytanie jak to jest możliwe.

DWÓR KRÓLA ARTURA

Przenieśmy się do zamierzchłych czasów, gdy dzielni rycerze Króla Artura zasiadali przy okrągłym stole. A legenda o mieczu w kamieniu staje się rzeczywistością. Spróbuj, może to właśnie Tobie uda się wydobyć miecz z kamienia.

Zaginiony świat, nieodkryty i niezbadany. W naszym Parku staniesz oko w oko ze stworzeniami których istnienia nie potwierdziły jak dotąd żadne wiarygodne źródła. Na wyspie spotkamy: Yeti, Potwór z Loch Ness, Jaszczura Morskiego i wiele innych niespotkanych dotąd stworów.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO

Nowa Holandia to kompleks na terenie którego znajdują się akweny wodne połączone siecią kanałów o łącznej długości 12 km. Zapraszamy do wypożyczenia łodki lub rowerku wodnego.

Cennik:

Bilet normalny: 27 zł

Bilet ulgowy*: 24 zł

Po 60 roku życia: 14 zł

*Uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studenci (do ukończenia 26 roku życia), renciści i emeryci.

Bilety rodzinne:

2 rodziców + 1 dziecko: 71 zł

2 rodziców+ 2 dzieci: 93 zł

2 rodziców+ 3 dzieci:115 zł

Dzieci do 3 roku życia za darmo.

Godziny otwarcia:

Park jest otwarty codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00 (kasy są otwarte do godziny 19:00).