http://inkubatorbraniewo.pl/news/84/ogloszenie-o-naborze-do-projektu-%E2%80%9Eparasol-na-start-indywidualny-program-inkubacji-%E2%80%93-etap-ii%E2%80%9D-2020.html

Roboty drogowe i zmiany w organizacji ruchu

Czerwiec 14, 2019 14:18 07

W związku z realizacją kolejnego etapu prac związanych z przebudową skrzyżowania ulic Warszawska – Żuławska na rondo, z dniem 17.06 br. (poniedziałek) planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu. W dalszym ciągu na przedmiotowym skrzyżowaniu ruch odbywać się będzie jak na zwykłym skrzyżowaniu z podporządkowanym wlotem ul. Żuławskiej.

Ruch na skrzyżowaniu odbywać się będzie zgodnie z przedstawionym schematem. Zarząd Dróg przypomina, że możliwy i zalecany (w szczególności dla mieszkańców północnych dzielnic miasta) jest alternatywny dojazd do ul. Żuławskiej tj. ulicą Nowodworską, przez rondo na węźle Elbląg Zachód i drogą serwisową wzdłuż S7 na ul. Żuławską (schemat w załączeniu).

baner 2
W związku z rozpoczęciem robót w ramach zadania pn. Odnowa ul. Szarych Szeregów w Elblągu, od dnia 17.06.2019r. od godzin porannych wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na tej ulicy na odcinku od ul. Wybickiego do ul. Andersa. Z uwagi na prace rozbiórkowe związane z regulacją krawężnika i wykonywaniem nowej nawierzchni chodnika jezdnia zostanie zawężona (utrzymany zostanie ruch dwukierunkowy), wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 30km/h oraz obowiązywać będzie zakaz wyprzedzania.

W związku z utrudnieniami w ruchu prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności zarówno kierujących pojazdami jak i pieszych.

C:pracaroboty 2019castimtym org ruchuetapy tymczasowej II M Slajd 1

Joanna Urbaniak
Rzecznik prasowy UM w Elblągu