http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Przenieś kredyt do innego Banku – masz szansę odzyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Wrzesień 30, 2016 06:26 02

Posiadasz kilka kredytów gotówkowych i nic z tym nie robisz? Może warto to zmienić i skorzystać z bezpłatnej pomocy Doradców Finansowych, którzy podpowiedzą Ci jak skutecznie obniżyć dotychczasowe raty oraz sprawdzą czy masz szansę na zwrot dużych środków jakie Ci się należą.

Dzięki konsolidacji kredytów gotówkowych masz szansę na niższą ratę i zwrot nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych dla siebie!

Rozpoczyna się nowy rok. Każdy z nas ma wiele planów ale niestety każde marzenia i nowe wyzwania wymagają pieniędzy. Jeśli posiadasz kredyty gotówkowe z ubezpieczeniem to być może Twoje kłopoty skąd wziąć pieniądze szybko mogą się rozwiązać.

Wiele Banków w ostatnich latach udzielało drogich kredytów z ubezpieczeniem. Często dodatkowe opłaty ubezpieczeniowe wynosiły od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Często nie wiemy co zrobić by jednym szybkim ruchem odzyskać pieniądze, które nam się należą.

Takimi zadaniami zajmują się Doradcy Finansowi Luka Finance. Całkowicie za darmo w ciągu paru chwil na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia bankowego są w stanie oszacować czy masz szansę na zwrot ubezpieczenia bankowego przenosząc kredyt do innego Banku. Warto z takiej bezpłatnej konsultacji finansowej skorzystać gdyż możesz zyskać m.in. :

Dzięki konsolidacji swoich starych kredytów możesz zyskać:

- niską ratę

- dobrać gotówkę do kredytu konsolidacyjnego jednocześnie nie zwiększając swoich obecnych rat

- uzyskać zwroty dużych kwot pieniędzy, które mogą się Tobie należeć

Obecnie na rynku bankowym istnieją kredyty konsolidacyjne bez ubezpieczeń z bardzo niskim oprocentowaniem.

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć bezpłatnie czy z Twoich kredytów gotówkowych masz szansę na zwrot ubezpieczeń i zyskania w krótkim czasie nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych na nowe wydatki to warto skontaktować się z Doradcą Finansowym, który za darmo przeanalizuje Twoją umowę bankową i podpowie możliwe rozwiązania na rynku bankowym.

Materiał opracowany we współpracy z firmą Luka Finance

www.luka-finance.pl

biuro@luka-finance.pl

Doradcy Mobilni: 600 89 48 27 ; 534 868 377