http://www.nasza-dieta.pl/

Przed nami sportowy weekend

Grudzień 2, 2017 09:30 09

Choć większość naszych ligowców ma przerwę w rozgrywkach to nie oznacza, że zabraknie emocji. Na ligowe boiska wybiegną szczypiorniści oraz aż dwukrotnie siatkarki Truso. 

Trudny wyjazd meblarzy

Trudne zadanie czeka naszych szczypiornistów, którzy udadzą się do Kwidzyna na spotkanie z miejscowym MMTS. Nasz zespół nie ma za sobą dobre serii a drużyna dzisiejszych rywali na pewno nie jest tą, która łatwo odda punkty. Gospodarze są w tej chwili na 5 miejscu w lidze i nie na pewno nie wyobrażają sobie straty punktów na własnym terenie. Czy naszym zawodnikom uda się przerwać złą passę i sprawić niespodziankę? Przekonamy się dzisiaj. Początek spotkania dziś (02.12) o godzinie 17.

MMTS Kwidzyn – : – Meble Wójcik Elbląg

Intensywny weekend siatkarek

Bardzo ciekawie zapowiada się weekend naszych siatkarek. Zawodniczki Truso rozegrają aż dwa spotkania. Dzisiaj o 17 w hali przy ul. Browarnej nasze zawodniczki podejmą UKS ZSMS Poznań. Spotkanie to wydaje się dobrą okazją na poprawę sytuacji w tabeli. Kolejne ciekawe spotkanie nasz zespół będzie miał w niedzielę, kiedy to uda się do Rumi na spotkanie z miejscową Akademia Piłki Siatkowej. Spotkania te mogą bardzo dużo zmienić w sytuacji w dolnej części tabeli gdzie wszystkie 3 drużyny znajdują się koło siebie. W tej chwili na najwyżej, na 6 miejscu znajduję się drużyna z Poznania. 7 miejsce zajmują siatkarki z Rumi a zaraz za nimi nasz zespół. Czy po tym weekendzie sytuacja ta się odwróci? Przekonamy się już jutro.

Truso Elbląg – : - UKS ZSMS Poznań

APS Rumia – : - Truso Elbląg