https://dragondeweloper.pl/

Przed nami kolejny sportowy weekend. Z kim zagrają nasi ligowcy?

Wrzesień 14, 2019 11:07 34

Przed nami kolejny sportowy weekend w wykonaniu naszych ligowców. Na wyjazdowego starcia wyjadą nasze szczypiornistki oraz żółto-biało-niebiescy. W Elblągu będzie można zobaczyć piłkarzy Concordii oraz drugi zespół Olimpii.

Ciekawe starcie przy Krakusa

Ciekawie zapowiada się spotkanie przy Krakusa, gdzie Concordia podejmie wicelidera III ligi Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Rywale w tym sezonie są jedyną drużyną w III lidze, która dotychczas nie zaznała goryczy porażki. Nasz zespół zajmuje w tej chwili 10 miejsce w tabeli. Faworytem wydają się rywale, jednak nasz zespół na pewno będzie chciał pokazać się z dobrej strony i postarać się przełamać passę spotkań bez porażki rywali. Czy im się to uda przekonamy się dziś, początek spotkania o godzinie 16:30 przy Krakusa.

Concordia Elbląg -:- Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Wyrębek)

Rezerwy o trzy punkty z Zatoką

Rezerwy żółto-biało-niebieskich podejmą dziś przy Agrykola Zatokę Braniewo. Nasz zespół w ostatnim spotkaniu w końcu przełamał passę meczy bez zwycięstwa, efektownie (7:1) pokonując Warmię Olsztyn, dzięki czemu awansowali na 14 miejsce w tabeli. Rywale w tej chwili zajmują 10 miejsce w tabeli i na pewno są w zasięgu naszego zespołu. Czy żółto-biało-niebiescy odniosą drugie zwycięstwo w tym sezonie? Początek spotkania o 17:00 przy Agrykola.

Olimpia II Elbląg -:- Zatoka Braniewo

Start powalczy o drugie zwycięstwo

Nasze szczypiornistki w pierwszym spotkaniu PGNiG Superligi przekonująco pokonały w Chorzowie miejscowy Ruch dzięki czemu po pierwszej kolejce znalazły się na pozycji lidera. MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski, czyli dzisiejszy rywal naszych zawodniczek również wygrał swoje pierwsze spotkanie. Oba zespoły będą chciały zdobyć kolejne punkty i w Piotrkowie możemy spodziewać się ciekawego spotkania. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Czy nasz zespół utrzyma fotel lidera, a może gospodynie dzisiejszego po raz drugi zgarną komplet punktów? O tym przekonamy się już dziś. Początek spotkania o godzinie 17.

EKS Start Elbląg -:- MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Olimpia powalczy o kolejne wyjazdowe trzy punkty

Początek tego sezonu w wykonaniu żółto-biało-niebieskich może dziwić niektórych kibiców. Nasz zespół o wiele lepiej radzi sobie na wyjazdach a „wpadki” przytrafiają się ostatnio na własnym w boisku. Jutro (15.09) o godzinie 17 nasz zespół w Wejherowie zmierzy się z miejscowym Gryfem. Faworytem tego spotkania wydaje się nasz zespół. Rywale w tym sezonie zdobyli zaledwie dwa punkty. Nasz zespół z 12 punktami zajmuje w tej chwili 8 miejsce tracąc zaledwie 4 punkty do lidera. Czy w najbliższym wyjazdowym spotkaniu nasz zespół zdobędzie 3 punkty i wróci do czołówki tabeli? Początek spotkania w niedzielę o godzinie 17:00.

Gryf Wejherowo -:- Olimpia Elbląg