Protas

Przed nami kolejny sportowy weekend w wykonaniu naszych ligowców

Grudzień 8, 2018 11:19 38

Przed nami kolejny sportowy weekend w wykonaniu naszych ligowców. Dziś wyjazdowe spotkanie w Gdańsku rozegrają siatkarki Truso, a jutro (09.2018) swoje spotkanie rozegrają siatkarze Health Revolution, którzy podejmą CSiR Pałac Kamieniec i nasi szczypiorniści, którzy udadzą się do Ciechanowa na spotkanie z miejscowym Jurandem.

Ciekawe spotkanie w Gdańsku

Ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy Gedanią Gdańsk a Energą MKS Truso Elbląg. Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i ciężko wskazać faworyta tego meczu. Nasze zawodniczki na pewno liczą na 3 punkty, jednak rywalki które znajdują się w tabeli przed naszymi zawodniczkami z pewnością będą chciały zrewanżować się za porażkę 1:3 w Elblągu w pierwszej rundzie. Która z drużyn wyjdzie z tego starcia zwycięsko, przekonamy się już dziś. Początek spotkania o godzinie 15:00

Gedania Gdańsk –:- Energa MKS Truso Elbląg

Siatkarze liczą na zwycięstwo

Ciekawie zapowiada się starcie Health Revolution w pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej III III siatkarzy. Nasz zespół w niedzielę o godzinie 16:00 podejmie CSiR Pałac Krzemieniec. Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i ciężko wskazać murowanego faworyta. Jednak to nasz zespół znajduje się oczko wyżej i to nasi siatkarze w pierwszej rundzie wyszli zwycięsko z wyjazdowego starcia. Czy i tym razem nasi siatkarze zdobędą punkty? Spotkanie rozegrane zostanie w hali MOS przy ul. Kościuszki.

Health Revolution Elbląg -:- CSiR Pałac Kamieniec

Meblarze po cenne punkty jadą do Ciechanowa

W niedzielę o godzinie 17:00 nasi szczypiorniści udadzą się do Ciechanowa na spotkanie z miejscowym Jurandem. Rywale w tej chwili 10 miejsce w tabeli i bardzo potrzebują punktów. Nie inaczej jednak wygląda sytuacja naszych szczypiornistów, którzy zajmują dopiero 9 miejsce i również bardzo potrzebują punktów. Który z zespołów wyjdzie z tego starcia zwycięsko i poprawi swoją pozycję ligową? O tym przekonamy się po niedzielnym spotkaniu.

CKS Jurand Ciechanów -:- KS Meble Wójcik Elbląg