http://www.nasza-dieta.pl/

Przed nami kolejny sportowy weekend. Tym razem piłkarsko

Maj 12, 2018 14:03 56

W ten weekend z naszych ligowców grają tylko piłkarze. Bardzo ciekawie zapowiada się starcie Olimpii z Radomiakiem Radom. Swój mecz rozegrają również pomarańczowo-czarni, którzy w Korszach zagrają z miejscowym MKS.

Concordia o podtrzymanie serii meczy bez porażki

Concordia o 17:00 w Korszach rozegra spotkanie z miejscowym MKS. Ciężko wskazać faworyta tego pojedynku. Rywale w tej chwili są niżej w tabeli niż nasz zespół, z drugiej strony za nimi przemawia atut własnego boiska. Nasz zespół, choć ostatnio stracił sporo punktów, notując remisy. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już dziś. Początek spotkania o godzinie 17:00.

MKS Korsze -:- Concordia Elbląg

Olimpia udaje się do Radomia

Starcie Olimpii w Radomiu z miejscowym Radomiakiem zapowiada się bardzo interesująco. Gospodarze są jedną z drużyn, którym mało brakuje do awansu. Olimpia traci do sobotniego rywala 6 punktów i na pewno po ostatnich spotkaniach będzie chciała to spotkanie wygrać. Radomianie na pewno jednak nie będą chcieli stracić punktów. Kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Przekonamy się już jutro. Początek spotkania o godzinie 17:00

Radomiak Radom -:- Olimpia Elbląg