http://luka-finance.pl/

Przed nami kolejny sportowy weekend. Mecz weekendu odwołany

Listopad 10, 2018 10:56 54

Rozpoczynający się weekend upłynie w biało-czerwonych barwach za sprawą obchodów święta 100 Lat Niepodległości. Przy tej okazji odbędą się również wydarzenia sportowe, takie jak Bieg Niepodległości czy 1 Pływacka Sztafeta Niepodległości. Nie zabraknie oczywiście ligowych emocji, zagrają elbląscy reprezentanci piłki nożnej, siatkówki oraz szczypiorniaka. Do skutku niestety nie dojdzie chyba najciekawsze ligowe wydarzenie, ponieważ odwołane zostało spotkanie Olimpii Elbląg z Widzewem Łódź.

Concordia o kolejne zwycięstwo

Jako pierwsza w dzisiejsze popołudnie na boisko wybiegnie Concordia Elbląg. Pomarańczowo-czarni w Giżycku zmierzą się z miejscowymi Mamrami. Nasz zespół kroczy w tym sezonie od zwycięstwa do zwycięstwa i tym razem również są bardzo mocnym faworytem. Czy nasz zespół zdobędzie komplet punktów? Początek spotkania o godzinie 13:30

Mamry Giżycko – : – Concordia Elbląg

Szczypiornistki w Kościerzynie

O godzinie 15 na boisko wybiegną nasze szczypiornistki. Zawodniczki Startu Elbląg udadzą się do Kościerzyny na spotkanie z miejscowym UKS PCM. Patrząc po tabeli, faworytem wydaja się nasz zespół. Rywalki zajmują w tej chwili ostatnie miejsce w tabeli nie poznając jeszcze smaku zwycięstwa. Czy nasz zespół przywiezie do Elbląga 3 punkty, czy może to gospodynie sprawią niespodziankę i zdobędą pierwsze punkty w sezonie? Początek spotkania o godzinie 15:00.

UKS PCM Kościerzyna – : – Start Elbląg

Bardzo ciekawe spotkanie siatkarek

Również dzisiaj swoje spotkanie rozegrają siatkarki MKS Truso Elbląg, które podejmą sąsiadujące w tabeli zawodniczki UKŻPS Kościan. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania, chociaż to po stronie naszego zespołu jest bardzo ważny atut własnego boiska i wsparcia kibiców. Mecz rozpocznie się w dziś (11.11) w hali przy ul. Browarnej o godz. 17.

MKS Truso Elbląg -:- UKŻPS Kościan

Rezerwy Olimpii w Biskupcu

Do Biskupca na spotkanie z miejscową Tęcza udadzą się piłkarze Olimpii II Elbląg. Małym faworytem wydają się gospodarze, którzy zajmują kilka lokat wyższe miejsce w tabeli oraz grają u siebie. Nasz zespół jednak na pewno będzie chciał pokazać się z dobrej strony i wrócić do Elbląga z 3 punktami. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 13:00.

Tęcza Biskupiec -:- Olimpia II Elbląg

Siatkarze zmierzą się z AZS UWM Olsztyn

Jako ostatni w ten weekend swoje spotkanie rozegrają siatkarze Health Revolution Elbląg, którzy podejmą w hali MOS przy ul. Kościuszki AZS UWM Olsztyn. Dotychczas w lidze lepiej od naszego beniaminka radzą sobie zawodnicy z Olsztyna, którzy zajmują w tabeli II miejsce. Nasi zawodnicy na pewno jednak nie oddadzą łatwo punktów. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 16:00.

Health Revolution Elbląg -:- AZS UWM Olsztyn