http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Przed nami kolejny sportowy weekend. Ciekawe spotkania Startu i siatkarzy

Luty 1, 2019 12:08 46

Przed nami kolejny sportowy weekend. Już dziś na boisko w Elblągu wybiegną szczypiornistki. Ligowe spotkania rozegrają również siatkarze oraz siatkarki i siatkarze.

Start faworytem

Jako pierwsze na boisko wybiegną nasze szczypiornistki, które podejmą KPR Jelenia Góra.. Patrząc po tabeli to nasz zespół jest faworytem tego spotkania. 8 punktów przewagi oraz atut własnego boiska przemawiają za nasza drużyną, która w tej chwili zajmuje 6 miejsce w tabeli. Rywalki na pewno nie oddadzą zwycięstwa łatwo. Czy Start wyjdzie zwycięsko z tego spotkania? Przekonamy po spotkaniu, które odbędzie się dziś o 18:00 w HSW przy Grunwaldzkiej.

Start Elbląg -:- KPR Jelenia Góra

baner 750

Bardzo ciekawe spotkanie siatkarzy

Jako kolejny z naszych ligowców na parkiecie pojawi się zespół Health Revolution. Ty razem rywalem naszego zespołu będzie KSD Energoutil Ełk. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Drużyny dzieli w tabeli zaledwie 3 punkty i ciężko wskazać faworyta. Kto wyjdzie zwycięsko z tego spotkania? Przekonamy się już w sobotę. Początek meczu w sobotę o godz. 16 w hali MOS przy ul. Kościuszki

Health Revolution Elbląg -:- KSD Energoutil Ełk

Wyjazdowe spotkanie siatkarek

Ciekawie zapowiada się spotkanie siatkarek Truso. Nasze zawodniczki udadzą się do Poznania na spotkanie z miejscową Politechniką. Rywalki zajmują niższe miejsce w tabeli ale przemawia za nimi atut własnego boiska. Czy naszym zawodniczkom uda się w ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej przywieźć do Elbląga komplet punktów? Przekonamy się już w sobotę. Początek meczu o godzinie 16:30.

SKF Forex Politechnika Poznańska -:- Energa MKS Truso Elbląg

Sparingi piłkarzy

Nie tylko ligowcy zagrają w ten weekend. Swoje umiejętności sprawdza również piłkarze Olimpii oraz Concordii. Żółto-biało-niebiescy podejmą w Elblągu III-ligowy Bałtyk Gdynia. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 12. przy ul. Skrzydlatej. Do Mrągowa uda się z kolei Concordia. Pomarańczowo-czarni zmierzą się w sobotę o godzinie 15 z III-ligowym Zniczem Biała Piska.

Olimpia Elblag -:- Bałtyk Gdynia

Znicz Biała Piska -:- Concordia Elbląg