https://dragondeweloper.pl/

Przed nami kolejny sportowy weekend

Listopad 29, 2019 15:12 20

Przed nami kolejny sportowy weekend naszych ligowców. W Elblągu w ostatnim spotkaniu w tym roku zaprezentują się piłkarze Olimpii Elbląg. Swoje spotkanie rozegrają również siatkarki Truso.

W ostatnim spotkaniu roku z Elaną

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie żółto-biało-niebieskich z Elaną Toruń. Zarówno rywale jak nasza drużyna pamięta starcie obu zespołów w ostatnim meczu sezonu, którego stawką było w przypadku naszego zespołu utrzymanie się w II lidze, a w wypadku gości jutrzejszego pojedynku awans do wyższej klasy rozgrywek. W tamtym spotkaniu ostatecznie wygrała. Zwycięstwem zakończył się również mecz w tym sezonie kiedy to w rundzie jesiennej (sobotnie spotkanie rozgrywane jest już jako wiosenne), kiedy to nasz zespół w Toruniu wygrał 2:0. Patrząc po tabeli faworytem jutrzejszego spotkania jest również nasz zespół. W dotychczasowych spotkaniach nasz zespół zdobył 32 punkty i zajmuje 5 miejsce w tabeli. Goście są na 13 miejscu z 23 punktami. Zespół z Torunia na pewno nie będzie jednak chciał łatwo oddać punktów naszym zawodnikom i będą chcieli zrehabilitować się za ostatnie porażki. Jak zakończy się to spotkanie? Przekonamy się już jutro. Początek spotkania o 17:00 przy Agrykola.

Olimpia Elbląg -:- Elana Toruń

Siatkarki powalczą o punkty w Elblągu

Ciekawie zapowiada się również spotkanie naszych siatkarek, które w sobotę o 18 podejmą przy Browarnej drużynę Enea II Poznań. Rywalki w tej chwili zajmują 5 miejsce w tabeli z 13 punktami. Nasz zespół zajmuje dopiero 10 miejsce z zaledwie 4 punktami. Z drugiej strony nasz zespół w ostatnim spotkaniu zaprezentował się z bardzo dobrej strony pokonując inny zespół z Poznania i na pewno będzie chciał zdobyć kolejne punkty odnosząc pierwsze zwycięstwo w tym sezonie przed własną publicznością. Czy tak się stanie? Przekonamy się po spotkaniu.

Energa MKS Truso Elbląg -:- Enea II Poznań