http://www.abiprint.pl/

Przed nami kolejny sportowy weekend

Listopad 16, 2019 11:06 32

Sportowe emocje w ten weekend zaczną się dość wcześnie. Piłkarze elbląskich drużyn wybiegną na boiska w okolicy godziny 13. Zarówno pierwszy i drugi zespół żółto-biało-niebieskich zagra na wyjazdach. Pierwszy zespół we Wronkach zmierzy się z Lechem II Poznań, a rezerwy w Kętrzynie z miejscową Granicą. 30 min później przy Krakusa Concordia podejmie Huragan Morąg. Naszej publiczności zaprezentują się dziś również siatkarki, które o godzinie 17 podejmą przy browarnej Wierzycę Stężyca. Jako ostatni na boisko wybiegną meblarze, którzy udadzą się do Sierpca na spotkanie z miejscowym Mazurem.

Olimpia rozpoczyna rundę wiosenną

Choć runda jesienna już się zakończyła, to nasi piłkarze nie mają jeszcze przerwy a już teraz korzystając ze sprzyjającej aury rozgrywają kolejne spotkania. Pierwszym rywalem będzie drużyna rezerw występującego w Ekstraklasie Lecha Poznań. W rundzie jesiennej nasz zespół rozbił rywali 4:0 i rywale na pewno będą chcieli za tamtą porażkę zrehabilitować. Małym faworytem wydaje się jednak nasz zespół który w tabeli znajduje się o 7 pozycji wyżej niż dzisiejsi rywale. Jak się jednak zakończy to spotkanie? Przekonamy się już dzisiaj. Początek meczu o godzinie 13:00.

Lech II Poznań -:- Olimpia Elbląg

baner 750

Szansa na punkty w Kętrzynie

Z myślę o 3 punktach do Kętrzyna na pewno udają się dzisiaj piłkarze drugiego zespołu żółto-biało-niebieskich. Nasz zespół przed spotkaniem z miejscową Granicą zajmuje 12 miejsce w tabeli. Rywale jednak mają 2 oczka mniej a nasz zespół jeśli chce się wspinać w tabeli to właśnie w takich spotkaniach musi zdobywać punkty. Z drugiej strony takie same myśli mają zapewne gospodarze za którymi przemawiać będzie atut własnego boiska. Jak się zakończy do starcie? Początek o godzinie 13:00

Granica Kętrzyn -:- Olimpia II Elbląg

Ciekawe starcie przy Krakusa

Ciekawie zapowiada się starcie Concordii z Huraganem Morąg. Obie drużyny przed tym spotkaniem znajdują się w środku tabeli. Dzisiejsi rywale zajmują 6 miejsce z 26 punktami. Nas zespół zajmuje 10 lokatę, jednak w dotychczasowych spotkania uzbierał zaledwie 3 punkty mniej. Czy nasz zespół zdobędzie 3 punkty i zrówna się punktami z dzisiejszym rywalem? Początek spotkania przy Agrykola o 13:30

Concordia Elbląg -:- Huragan Morąg

Bardzo ciężkie starcie siatkarek

Trudne zadanie czeka dzisiaj nasze siatkarki. Nasz zespół w dotychczasowych spotkaniach nie poznał jeszcze smaku wygranej. Rywalki z kolei są jedną z 3 niepokonanych w tym sezonie drużyn i zajmują 3 miejsce w tabeli. Nasze zawodniczki jednak na pewno przy wsparciu własnej publiczności będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony i powalczyć o sprawienie niespodzianki. Początek spotkania o godzinie 17 w hali przy Robotniczej.

Energa MKS Truso Elbląg -:- Wieżyca Stężyca

Trudny rywal meblarzy

Ciekawie zapowiada się spotkanie naszych szczypiornistów którzy udadzą się do Sierpca na spotkanie z miejscowym Mazurem. Faworytem tego spotkania będą gospodarze za którymi poza atutem własnej hali przemawia również pozycja w tabeli. Rywale zajmują 2 miejsce w tabeli i w dotychczasowych meczach tylko raz zaznał goryczy porażki. Czy naszemu zespołowi uda się wywieźć punkty z trudnego terenu? Przekonamy się już dziś o godzinie 18.

MKS Mazur Sierpc -:- Meble Wójcik Elbląg