Przed nami kolejny sportowy weekend

Marzec 16, 2019 11:07 47

Przed nami kolejny weekend obfitujący w ligowe emocje. Bardzo ciekawie zapowiadają się spotkania, które odbędą się w Elblągu. Przy Agrykola Olimpia podejmie Ruch Chorzów, a szczypiorniści podejmą lidera 1 ligi Nielbę Wągrowiec. Ciekawie zapowiada się również wyjazdowe spotkanie naszych szczypiornistek, które zakończą II rundę w Koszalinie.

Bardzo ważny mecz przy Agrykola

Spotkanie Olimpia Elbląg – Ruch Chorzów jest bardzo ważne dla obu drużyn. Obie drużyny znajdują się na dole tabeli i bardzo potrzebują punktów. W tej chwili zespół z Chorzowa jest tuż nad strefą spadkową z 25 punktami. Olimpia ma 5 punktów mniej i zajmuje przed ostanie miejsce. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania, ale wydaje się, że przy atucie własnego boiska i niedawnym zwycięstwie nad liderem żółto-biało-niebiescy zrobią wszystko, by cenne 3 punkty zostały w Elblągu. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Olimpia Elbląg -:- Ruch Chorzów

baner 750

Start zakończy II rundę w Koszalinie

Nasze szczypiornistki udadzą się dzisiaj do Koszalina na ostanie spotkanie II rundy rozgrywek, w którym zmierzą się z miejscowymi akademiczkami. Rywalki przed tym spotkaniem zajmują 3 miejsce w tabeli i mają 9 punktów przewagi nad naszą drużyną. Faworytem tego spotkania wydają się gospodynie, ale to nasz zespół bardziej potrzebuje punktów, mając zaledwie jedno punktową przewagę nad zespołami ze Szczecina i Kobierzyc. Dobrze naszej drużynie wróży to, że nasz zespół ma za sobą serię 5 zwycięstw. Który z zespołów okaże się lepszy? Przekonamy się już dzisiaj.

Energa AZS Koszalin -:- EKS Start Elbląg

Meblarze podejmują lidera

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie KS Meble Wójcik. Nasz zespół o godzinie się w HSW przy Grunwaldzkiej podejmie MKS Nielbę Wągrowiec. Rywale w tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze, zajmując 1 miejsce w tabeli z 37 punktami. Nasz zespół znajduje się na 8 miejscu w tabeli (18 punktów) i czeka go bardzo trudne spotkanie. Nasi szczypiorniści na pewno jednak nie oddadzą łatwo puntów i postarają się o niespodziankę na własnym parkiecie. Początek spotkania o godzinie 18:00.

KS Meble Wójcik Elbląg -:- MKS Nielba Wągrowiec