arket

Przed nami kolejny sportowy weekend

Listopad 11, 2017 10:04 10

Dziś dzień niepodległości oraz związane z tym wydarzenia. W tym Bieg Niepodległości. Nie oznacza to jednak odpoczynku dla ligowców. Dziś zagrają piłkarze Concordii i Olimpii a w niedzielę szczypiornistki startu oraz siatkarki.

Concordia faworytem

Już dziś o godzinie 13:00 na boiska wybiegną piłkarze. W Elblągu swoje spotkanie rozegra Concordia. Pomarańczowo-czarni podejmą Pisę Barczewo. Faworytem wydaje się nasz zespół, który w dotychczasowych meczach ani razu nie przegrał u siebie. Czy naszej drużynie uda się podtrzymać tę passę?

Concordia Elbląg – : – Pisa Barczewo

Olimpia w Katowicach

Również o 13 na boisko wybiegną żółto-biało-niebiescy. Nasi piłkarze udadzą się do Katowic, gdzie zmierzą się z miejscowym Rozwojem. Rywale zajmują miejsce w strefie spadkowej i choć wydaje się, że to nasz zespół jest faworytem, to na pewno nie będzie to łatwe spotkanie. Czy nasz zespół wróci z punktami, przekonamy się już dzisiaj.

Rozwój Katowice – : – Olimpia Elbląg

Czy siatkarki w końcu zdobędą punkty

Ciekawie zapowiada się spotkanie naszych siatkarek, które po serii porażek podejmują zespół Akademii Pomorskiej Czarni Słupsk. Rywalki podobnie jak nasz zespół nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych i podobnie jak nasz zespół będą liczyć na punkty w tym spotkaniu. Miejmy jednak nadzieję, że to nasz zespół okaże się lepszy, zwłaszcza że występuje w roli gospodarza. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14.30 w hali gimnazjum przy ul. Browarnej.

MKS Truso – : – Akademia Pomorska Czarni Słupsk

Ważne spotkanie Startu

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Startu. Nasze zawodniczki podejmą Energę AZS Koszalin. Rywalki podobnie jak nasz zespół w dotychczasowych spotkaniach zdobyły 21 punktów. Biorąc to pod uwagę ciężko wskazać murowanego faworytem. Nasz zespół będzie miał jednak wsparcie własnej publiczności. Czy naszym szczypiornistkom uda się zatrzymać komplet punktów w Elblągu. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 17 w HSW przy Grunwaldzkiej.

KRAM Start Elbląg – : – Energa AZS Koszalin

Ciekawy wyjazd meblarzy

Również w niedzielę swoje spotkanie rozegrają szczypiorniści KS Meble Wójcik. Udadzą się oni to Lublina na spotkanie z miejscowym Zagłębiem. Ciężko wskazać jednoznacznie faworyta tego spotkania, zwłaszcza że oba zespoły podchodzą do niego po przerwie w rozgrywkach. Jak się spiszą nasi zawodnicy? Przekonamy się już w niedzielę o 18:30

Zagłębie Lublin – : – KS Meble Wójcik