Przed nami kolejny sportowy weekend

Październik 20, 2017 19:13 57

Kolejny weekend oznacza kolejne sportowe emocje w wykonaniu naszych ligowców. Tym razem pauzować będą szczypiorniści KS Meble Wójcik. W Elblągu zaprezentują się siatkarki Truso oraz piłkarze Olimpii. Na wyjeździe zagrają szczypiornistki oraz Concordia.

Trudny mecz Olimpii

Olimpia w ostatnich spotkaniach sprawia wrażenie drużyny, która gra tym lepiej im przeciwnik zajmuje wyższe miejsce w tabeli. Po 3 zwycięstwach z drużynami z czołówki w ostatnim spotkaniu straciła z niżej notowaną Wisłą Puławy. Jutro nasz zespół będzie podejmował jednak kolejny zespół z czołówki. Do Elbląga przyjedzie zajmujący drugie miejsce Radomiak Radom. W tej chwili obie drużyny dzieli w tabeli 7 punktów na korzyść rywali, którzy w dotychczasowych spotkaniach zaznali zaledwie jednej porażki. Czy Olimpia pokona wyżej notowanego rywala? Przekonamy się już jutro o godzinie 15. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie przy Agrykola.

Olimpia Elbląg – : -Radomiak Radom

Ważne spotkanie Concordii

Również o 15 swoje spotkanie rozegrają piłkarze Concordii, którzy udadzą się do Miłomłyna na spotkanie z miejscową Tęczą. W spotkaniu tym ciężko wskazać faworyta. Nasz zespół nie najlepiej radzi sobie na wyjazdach. W dotychczasowych spotkaniach udało im się wygrać na boiskach rywala tylko raz, w pierwszej kolejce, kiedy to ich rywalem była Unia Susz. Dodatkowo rywal traci do pomarańczowo-czarnych zaledwie 4 oczka i na pewno nie odda łatwo punktów u siebie. Czy Concordii uda się przywieźć do Elbląga punkty? Przekonamy się po spotkaniu.

Tęcza Miłomłyn -:- Concordia Elbląg

Ciekawe spotkanie siatkarek

Kolejnym zespołem, który zaprezentuje się kibicom, będą siatkarki Truso Elbląg. W dotychczasowych spotkaniach nasz zespół zanotował jedno zwycięstwo oraz jedną porażkę. Szansę na kolejne zwycięstwo będzie miał w sobotę o godzinie 17, kiedy to podejmie w hali przy ul. Browarnej SMS Police. Przed tym spotkaniem ciężko wskazać faworyta.

Truso Elbląg – : – SMS Police

Start z beniaminkiem

Ciekawe spotkanie czeka nasze szczypiornistki. Udadzą się one do Kielc, gdzie spotkają się z miejscową Koroną. Faworytem tego spotkania bezapelacyjnie jest nasz zespół. Rywale w dotychczasowych spotkaniach w PGNiG Superlidze nie poznały smaku zwycięstwa, co choć pozwala myśleć o spokojnym zwycięstwu, to w wypadku braku koncentracji może doprowadzić to do bardzo ciekawego i trudnego spotkania. Jak będzie wyglądało to spotkanie? Przekonamy się w sobotę o godzinie 19:00.

Korona Handball Kielce – : – Kram Start Elbląg