http://www.hotelgiuliana.com

Przed nami kolejna edycja Foodtracków!

Sierpień 4, 2018 15:46 17

Po raz kolejny przed mieszkańcami Elbląga, którzy cenią sobie kulinarne podróże, pojawia się kolejna szansa odwiedzenia w ciągu jednego zaledwie weekendu odbyć kulinarną podróż po świecie. 11 do 12 sierpnia potrwa następna edycja Foodtracków. Na tą chwilę w Elblągu pojawią się:

- Cafe Rolka- Lodorolki – lody tajskie
- Le mini lemoniada – lemoniada molekularna!
- Pulled Pork – kanapki z szarpaną wieprzowiną!
- El Compadre Foodtruck – burrito i quesadilla!
- Babel Bar – kuchnia czeczeńska!
- Burger Byku – amerykańskie burgery!
- PAN FRYTA – frytki belgijskie i niemieckie wursty!
- WokKing – tajski Pad Thai!
- Burgerszał Foodtruck – tortilla i zakręcony ziemniak!
- Dim Sum – tybetańskie pierożki na parze!
- Beat Burger – kozackie burgery!

Zanim pojawi się lista Foodtracków, można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są dwa bony o wartości 100 zł na pyszne jedzonko.

Konkurs polega na tym, że na Facebooku: https://www.facebook.com/events/176928806145551/?active_tab=about zapraszamy 200 gości ( wrzucamy ilość przed i po zaproszeniu ) oraz udostępniamy wydarzenie na swoim profilu. Do wygrania 2 vouchery o wartości 100zł, do wykorzystania w każdym foodtrucku!

Strefę foof tracków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów – miłośnikami poszczególnych regionów świata.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.