luka vision

Posmakuj nowości w pizzerii Aduś – w ofercie pizza dla prawdziwych mięsożerców

Luty 28, 2015 06:00 42

Pizzeria Aduś to nie tylko pizza. To także sałatki oraz liczne dania gorące i napoje. Poza tym to również możliwość wyboru – ciasto grube, zwykłe lub cienkie to tylko początek. Następny etap to wybór dodatków. Dla tych, którzy myśleli, że Aduś już niczym więcej ich nie zaskoczy, mamy pilną wiadomość – teraz w menu specjalna pizza mięsna, nie tylko dla mięsożerców!

Wszyscy Elblążanie doskonale znają już Pizzerię Aduś, przez wielu określaną jako najlepszą w mieście. Co wyróżnia Adusia spośród wielu innych lokali? To przede wszystkim doskonałe jedzenie, ale też profesjonalna obsługa oraz unikalny klimat panujący w pizzerii. Aduś nie spoczywa jednak na laurach, tylko pracuje na pełnych obrotach – teraz w pizzerii możesz spróbować nowości, pizzy mięsnej!

Pizza mięsna (nie tylko dla mięsożerców) zawiera takie składniki jak: pomidor, fasola, szynka, kukurydza, kurczak oraz mięso mielone. Taka kompozycja z pewnością posmakuje nie tylko Panom, ale też ich partnerkom, które wbrew pozorom również są fankami dań mięsnych.

Wybierając pizzę na wieczór w domowym zaciszu już nie musimy martwić się o brak gotówki – Aduś jako nieliczny lokal oferuje możliwość dokonywania płatności kartą zarówno na miejscu jak i przy dostawie do domu!

Menu oraz więcej informacji dostępnych na stronie internetowej: www.pizzaadus.pl oraz pod numerami telefonów:55 237 96 38 lub 55 648 66 22

Pizzeria Aduś
Ul. Gdyńska 61
82-300 Elbląg
www.pizzaadus.pl
Tel. 55 237 96 38 lub 55 648 66 22